Lenovo Legion M300S gamer egér RGB fehér
Kód: PERLEVMYS0141
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Legion M300S gamer egér RGB fehér| Tápegység | Kábel |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín | Fehér |
| Világítás | Igen |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Mélység | 118 mm |
| Magasság | 38 mm |
| Súly | 57 g |
| Szélesség | 59 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Görgők száma | 1 |
| Cél | Játék |
| Eszközinterfész | USB |
| Mozgásfelbontás | 8000DPI |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Menet típusa | Kerekek |
| Programozható gombokkal rendelkezik | Igen |
| Programozható gombok száma | 6 |
| Gombok száma | 6 |
| Testreszabható érzékelési érzékenység | Igen |
| Kábelhossz | 1,8 méter |
| Figyelmeztetés | Óvja a terméket a nedvességtől., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.17 kg |
| EAN vonalkód: | 195892041016 |
| Tápegység: | Kábel |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín: | Fehér |
| Világítás: | Igen |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Mélység: | 118 mm |
| Magasság: | 38 mm |
| Súly: | 57 g |
| Szélesség: | 59 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Görgők száma: | 1 |
| Cél: | Játék |
| Eszközinterfész: | USB |
| Mozgásfelbontás: | 8000DPI |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Programozható gombokkal rendelkezik: | Igen |
| Programozható gombok száma: | 6 |
| Gombok száma: | 6 |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Igen |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Figyelmeztetés: | Óvja a terméket a nedvességtől., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

