Lenovo 540 egér Office Jobbkezes és balkezes RF vezeték nélküli optikai 2400 DPI
Kód: PERLEVMYS0130
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 540 egér Office Jobbkezes és balkezes RF vezeték nélküli optikai 2400 DPI| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | AA |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama | 18 hónap(ok) |
| Lézer szín | Piros |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín | Homokos |
| Mélység | 58 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Súly | 55 g |
| Magasság | 35 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11 |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 47 mm |
| Súly csomagolással együtt | 132 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomag szélessége | 126 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–95% |
| Vevő | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB Type-C |
| Felvételi érzékenységi módok száma | 3 |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Menet típusa | Kerekek |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban) | 3000000 |
| Gombok száma | 4 |
| Mozgásfelbontás | 2400 DPI |
| Görgők száma | 1 |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Cél | Hivatal |
| Testreszabható érzékelési érzékenység | Igen |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Figyelmeztetés | Óvja a terméket a nedvességtől., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.116 kg |
| EAN vonalkód: | 195892016274 |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor típusa: | AA |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama: | 18 hónap(ok) |
| Lézer szín: | Piros |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín: | Homokos |
| Mélység: | 58 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Súly: | 55 g |
| Magasság: | 35 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11 |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 47 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 132 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomag szélessége: | 126 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–95% |
| Vevő: | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB Type-C |
| Felvételi érzékenységi módok száma: | 3 |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban): | 3000000 |
| Gombok száma: | 4 |
| Mozgásfelbontás: | 2400 DPI |
| Görgők száma: | 1 |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Cél: | Hivatal |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Igen |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Figyelmeztetés: | Óvja a terméket a nedvességtől., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

