Lenovo 4X30H56886 egér Office Jobb- és balkezeseknek RF vezeték nélküli lézer 1600 DPI
Kód: PERLEVMYS0174
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 4X30H56886 egér Office Jobb- és balkezeseknek RF vezeték nélküli lézer 1600 DPI| Akkumulátor típusa | AA, alkáli elem |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama | 24 hónap(ok) |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín | Szürke |
| LED-jelzők | Igen |
| Szélesség | 64 mm |
| Mélység | 113 mm |
| Súly | 180 g |
| Magasság | 34 mm |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Vevő | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| Akkumulátor | Igen |
| Menet típusa | Kerekek |
| Mozgásfelbontás | 1600 DPI |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Görgetési irányok | Függőleges/vízszintes |
| Gombok száma | 5 |
| Ajánlott felhasználás | PC/Laptop |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Görgők száma | 1 |
| Cél | Hivatal |
| Mozgásérzékelési technológia | Lézer |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.18 kg |
| EAN vonalkód: | 889561017234 |
| Akkumulátor típusa: | AA, Lúgos |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama: | 24 hónap(ok) |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín: | Szürke |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szélesség: | 64 mm |
| Mélység: | 113 mm |
| Súly: | 180 g |
| Magasság: | 34 mm |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Vevő: | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Akkumulátor: | Igen |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Mozgásfelbontás: | 1600 DPI |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Görgetési irányok: | Függőleges/vízszintes |
| Gombok száma: | 5 |
| Ajánlott felhasználás: | PC/Laptop |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Görgők száma: | 1 |
| Cél: | Hivatal |
| Mozgásérzékelési technológia: | Lézer |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

