Ledlenser P7R Pro fekete LED kézi zseblámpa
Kód: OSWLDLLAT0262
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ledlenser P7R Pro fekete LED kézi zseblámpa| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP68 |
| Üzemi hőmérséklet | -20°C ~ +40°C |
| Szállítási zár | Igen |
| Esési magasság | 2 méter |
| Akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 60 óra |
| Akkumulátor | Igen |
| Akkumulátor töltési ideje | 3 óra |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Alapanyag | Alumínium |
| Zseblámpa típusa | Kézi fáklya |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 170 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| A csomag tartalma | Akkumulátor, Nyakpánt x 1, USB Type-C kábel x 1, Tok, Töltőállomás, Görgővédő x 1 |
| Lámpák száma | 1 lámpa |
| Színhőmérséklet | 4500–5500 K |
| Maximális fénytartomány | 320 méter |
| Lámpa típusa | JÉG |
| Minimális fénykibocsátás | 25 lumen |
| Akkumulátor típusa | 21700 Lítium-ion (Li-Ion) |
| Zseblámpa módok | Közepes teljesítmény, Teljesítmény, Boost, Alacsony teljesítmény |
| Maximális fénykibocsátás | 2000 lumen |
| Teljesítményszintek száma | 4 |
| Minimális fénytartomány | 35 méter |
| Színvisszaadási index (CRI) | 80 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flashlights |
|---|---|
| Súly: | 0.53 kg |
| EAN vonalkód: | 4058205037136 |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C ~ +40°C |
| Szállítási zár: | Igen |
| Esési magasság: | 2 méter |
| Akkumulátor feszültsége: | 3,7 V |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 60 óra |
| Akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor töltési ideje: | 3 óra |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Zseblámpa típusa: | Kézi fáklya |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 170 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| A csomag tartalma: | Akkumulátor, Nyakpánt x 1, 1 db USB Type-C kábel, Ügy, Töltőállomás, 1 db tekercsvédő |
| Lámpák száma: | 1 lámpa |
| Színhőmérséklet: | 4500–5500 K |
| Maximális fénytartomány: | 320 méter |
| Lámpa típusa: | JÉG |
| Minimális fénykibocsátás: | 25 lumen |
| Akkumulátor típusa: | 21700 Lítium-ion (Li-Ion) |
| Zseblámpa módok: | Közepes teljesítmény, Hatalom, Boost, Alacsony fogyasztású |
| Maximális fénykibocsátás: | 2000 lumen |
| Teljesítményszintek száma: | 4 |
| Minimális fénytartomány: | 35 méter |
| Színvisszaadási index (CRI): | 80 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

