Ledlenser P7R fekete LED kézi zseblámpa
Kód: OSWLDLLAT0252
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ledlenser P7R Černá Ruční svítilna LED| Provozní teplota | -20°C ~ +40°C |
| Přepravní zámek | Ano |
| Výška pádu | 2 m |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Akumulátor | Ano |
| Doba nabíjení baterie | 3 h |
| Počet baterií | 1 |
| Napětí baterie | 3,7 V |
| Výdrž baterie (max.) | 80 h |
| Typ svítilny | Ruční svítilna |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Základní materiál | Hliník |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 360 g |
| Výška | 159 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Obsah balení | Kabel USB typu C x 1, Šňůrka na krk x 1 |
| Teplota barev | 6000 - 7500 K |
| Počet lamp | 1 lamp |
| Minimální světelný výstup | 25 lm |
| Režimy svítilny | Boost, Mid Power, Power, Low Power |
| Color Rendering Index (CRI) | 70 |
| Maximální světelný výstup | 2000 lm |
| Minimální dosah světla | 35 m |
| Maximální dosah světla | 320 m |
| Typ lampy | LED |
| Počet stupňů výkonu | 4 |
| Typ baterie | 21700 Lithium-iontové (Li-Ion) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flashlights |
|---|---|
| Súly: | 0.29 kg |
| EAN vonalkód: | 4058205037372 |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C ~ +40°C |
| Szállítási zár: | Igen |
| Esési magasság: | 2 méter |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor töltési ideje: | 3 óra |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor feszültsége: | 3,7 V |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 80 óra |
| Zseblámpa típusa: | Kézi fáklya |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 360 g |
| Magasság: | 159 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| A csomag tartalma: | 1 db USB Type-C kábel, Nyakpánt x 1 |
| Színhőmérséklet: | 6000–7500 K |
| Lámpák száma: | 1 lámpa |
| Minimális fénykibocsátás: | 25 lumen |
| Zseblámpa módok: | Boost, Közepes teljesítmény, Hatalom, Alacsony fogyasztású |
| Színvisszaadási index (CRI): | 70 |
| Maximális fénykibocsátás: | 2000 lumen |
| Minimális fénytartomány: | 35 méter |
| Maximális fénytartomány: | 320 méter |
| Lámpa típusa: | JÉG |
| Teljesítményszintek száma: | 4 |
| Akkumulátor típusa: | 21700 Lítium-ion (Li-Ion) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

