Ledlenser P4R Černá Kuličkové pero s baterkou LED
Kód: OSWLDLLAT0253
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ledlenser P4R Černá Kuličkové pero s baterkou LED| Provozní teplota | -20°C ~ +40°C |
| Výška pádu | 2 m |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP54 |
| Výdrž baterie (max.) | 13 h |
| Počet baterií | 1 |
| Akumulátor | Ano |
| Doba nabíjení baterie | 1,5 h |
| Klip | Ano |
| Typ ovládání | Tlačítko |
| Základní materiál | Slitina hliníku |
| Typ svítilny | Kuličkové pero s baterkou |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 57 g |
| Výška | 142 mm |
| Průměr hlavy | 1,5 cm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Obsah balení | Kabel USB typu C x 1, Akumulátor s integrovaným portem USB-C |
| Minimální dosah světla | 25 m |
| Maximální světelný výstup | 300 lm |
| Typ baterie | 1 x dobíjecí baterie (10880 USB-C) |
| Teplota barev | 6000 - 7500 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 70 |
| Počet lamp | 1 lamp |
| Typ lampy | LED |
| Počet stupňů výkonu | 3 |
| Minimální světelný výstup | 25 lm |
| Maximální dosah světla | 100 m |
| Režimy svítilny | Mid Power, Low Power, Power |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flashlights |
|---|---|
| Súly: | 0.15 kg |
| EAN vonalkód: | 4058205037013 |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C ~ +40°C |
| Esési magasság: | 2 méter |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP54 |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 13 óra |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor töltési ideje: | 1,5 óra |
| Csipesz: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gomb |
| Alapanyag: | Alumíniumötvözet |
| Zseblámpa típusa: | |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 57 g |
| Magasság: | 142 mm |
| Fej átmérője: | 1,5 cm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| A csomag tartalma: | 1 db USB Type-C kábel |
| Minimális fénytartomány: | 25 méter |
| Maximális fénykibocsátás: | 300 lumen |
| Akkumulátor típusa: | |
| Színhőmérséklet: | 6000–7500 K |
| Színvisszaadási index (CRI): | 70 |
| Lámpák száma: | 1 lámpa |
| Lámpa típusa: | JÉG |
| Teljesítményszintek száma: | 3 |
| Minimális fénykibocsátás: | 25 lumen |
| Maximális fénytartomány: | 100 méter |
| Zseblámpa módok: | Közepes teljesítmény, Alacsony fogyasztású, Hatalom |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

