Ledlenser H8R fekete, piros LED-es fejlámpa
Kód: OSWLDLLAT0113
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ledlenser H8R fekete, piros LED-es fejlámpa| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Akkumulátor élettartama | 15 óra |
| Akkumulátor üzemideje (boost mód) | 10 óra |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 120 óra |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor töltési ideje | 6 óra |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása | 3400mAh |
| Zseblámpa típusa | Fényszóró |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX4 |
| Szín | Fekete, Piros |
| Vízálló | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Súly | 158 g |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 115 mm |
| Csomag szélessége | 135 mm |
| Csomagolási mélység | 100 mm |
| Súly csomagolással együtt | 340 g |
| USB töltő mellékelve | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB |
| Használati utasítás | Igen |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe jutást., A használt lámpákat az elektronikai hulladékok gyűjtőhelyén dobja ki., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Minimális fénytartomány | 20 méter |
| Maximális fénytartomány | 150 méter |
| Maximális fénykibocsátás | 600 lumen |
| Minimális fénykibocsátás | 10 lumen |
| Fényesség | 250 lumen |
| Lámpák száma | 1 lámpa |
| Teljesítményszintek száma | 3 |
| Lámpa típusa | JÉG |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flashlights |
|---|---|
| Súly: | 0.29 kg |
| EAN vonalkód: | 4058205005623 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Akkumulátor élettartama: | 15 óra |
| Akkumulátor üzemideje (boost mód): | 10 óra |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 120 óra |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor töltési ideje: | 6 óra |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | 3400mAh |
| Zseblámpa típusa: | Fényszóró |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX4 |
| Szín: | Fekete, Piros |
| Vízálló: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Súly: | 158 g |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 115 mm |
| Csomag szélessége: | 135 mm |
| Csomagolási mélység: | 100 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 340 g |
| USB töltő mellékelve: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Használati utasítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a közvetlen szembe jutást., A használt zseblámpákat az elektronikai hulladékok gyűjtőhelyein add le., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Minimális fénytartomány: | 20 méter |
| Maximális fénytartomány: | 150 méter |
| Maximális fénykibocsátás: | 600 lumen |
| Minimális fénykibocsátás: | 10 lumen |
| Fényesség: | 250 lumen |
| Lámpák száma: | 1 lámpa |
| Teljesítményszintek száma: | 3 |
| Lámpa típusa: | JÉG |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

