Ledlenser H15R fekete LED-es fejlámpa
Kód: OSWLDLLAT0192
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ledlenser H15R fekete LED-es fejlámpa| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP67 |
| Akkumulátor | Igen |
| Akkumulátorok száma | 2 |
| Akkumulátor típusa | 21700 |
| Akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Billenthető fej | Igen |
| Vízálló | Igen |
| Állítható fejpánt | Igen |
| Zseblámpa típusa | Fényszóró |
| Vezérlés típusa | Forgatógomb, Gombok, Forgatógomb |
| Porálló | Igen |
| Levehető pánt | Igen |
| Mágnes | Igen |
| Szín | Fekete |
| Alapanyag | Alumínium |
| Csomag magassága | 120 mm |
| Súly csomagolással együtt | 540 g |
| Csomag szélessége | 145 mm |
| Csomagolási mélység | 85 mm |
| Lámpa | Igen |
| Figyelmeztetés | A használt lámpákat az elektronikai hulladékok gyűjtőhelyein dobja ki., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe jutást. |
| Lámpák száma | 1 lámpa |
| Színhőmérséklet | 7500K |
| Színvisszaadási index (CRI) | 70 |
| Minimális fénytartomány | 20 méter |
| Zseblámpa módok | Közepes, Legmagasabb, Alacsony |
| Maximális fénykibocsátás | 2500 lumen |
| Teljesítményszintek száma | 4 |
| Maximális fénytartomány | 250 méter |
| Minimális fénykibocsátás | 20 lumen |
| Lámpa típusa | JÉG |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flashlights |
|---|---|
| Súly: | 0.53 kg |
| EAN vonalkód: | 4058205020930 |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP67 |
| Akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Akkumulátor típusa: | 21700 |
| Akkumulátor feszültsége: | 3,7 V |
| Billenthető fej: | Igen |
| Vízálló: | Igen |
| Állítható fejpánt: | Igen |
| Zseblámpa típusa: | Fényszóró |
| Vezérlés típusa: | Forgó, Gombok, forgógombok |
| Porálló: | Igen |
| Levehető pánt: | Igen |
| Mágnes: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Csomag magassága: | 120 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 540 g |
| Csomag szélessége: | 145 mm |
| Csomagolási mélység: | 85 mm |
| Lámpa: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A használt zseblámpákat az elektronikai hulladékok gyűjtőhelyein add le., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a közvetlen szembe jutást. |
| Lámpák száma: | 1 lámpa |
| Színhőmérséklet: | 7500K |
| Színvisszaadási index (CRI): | 70 |
| Minimális fénytartomány: | 20 méter |
| Zseblámpa módok: | Közepes, Legmagasabb, Alacsony |
| Maximális fénykibocsátás: | 2500 lumen |
| Teljesítményszintek száma: | 4 |
| Maximális fénytartomány: | 250 méter |
| Minimális fénykibocsátás: | 20 lumen |
| Lámpa típusa: | JÉG |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

