Ledlenser 502987 zseblámpa, fekete LED-es kézi zseblámpa
Kód: OSWLDLLAT0245
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ledlenser 502987 zseblámpa, fekete LED-es kézi zseblámpa| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP68 |
| Akkumulátor kapacitása | 4800mAh |
| Akkumulátor | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 110 óra |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor töltési ideje | 4,5 óra |
| Zseblámpa típusa | Kézi fáklya |
| Alapanyag | Alumínium |
| Szín | Fekete |
| Mélység | 176 mm |
| Súly | 41g |
| Fej átmérője | 4,1 cm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe jutást., A használt lámpákat az elektronikai hulladékok gyűjtőhelyén dobja ki., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Lámpák száma | 1 lámpa |
| Színhőmérséklet | 8000K |
| Fényesség | 1000 lumen |
| Lámpa típusa | LED, COB LED |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flashlights |
|---|---|
| Súly: | 0.48 kg |
| EAN vonalkód: | 4058205034647 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Akkumulátor kapacitása: | 4800mAh |
| Akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 110 óra |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor töltési ideje: | 4,5 óra |
| Zseblámpa típusa: | Kézi fáklya |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 176 mm |
| Súly: | 41g |
| Fej átmérője: | 4,1 cm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a közvetlen szembe jutást., A használt zseblámpákat az elektronikai hulladékok gyűjtőhelyein add le., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Lámpák száma: | 1 lámpa |
| Színhőmérséklet: | 8000K |
| Fényesség: | 1000 lumen |
| Lámpa típusa: | JÉG, COB LED |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

