LED zseblámpa NexTool NE20168 3600 lm 450 m 120 órás akkumulátor-vízállóság
Kód: SURNXTLAA0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LED zseblámpa NexTool NE20168 3600 lm 450 m 120 órás akkumulátor-vízállóság| Beszúrórendszer | USB-C |
| Bemeneti feszültség | 5V |
| Névleges bemeneti teljesítmény | 40 W |
| Alapanyag | Eloxált alumínium, Repülési alumínium |
| Vezérlés típusa | Gomb |
| Zseblámpa típusa | Kézi fáklya |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX7 |
| Szín | Fekete |
| Hossz | 241 mm |
| Súly | 650 g |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor feszültsége | 3,6 V |
| Maximális üzemidő | 120 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 10000mAh |
| Figyelmeztetés | A használt lámpákat az elektronikus hulladékok gyűjtőhelyén dobja ki., Kerülje a szembe jutást., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Lámpa típusa | JÉG |
| Maximális fénytartomány | 450 méter |
| Maximális fénykibocsátás | 3600 lumen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flashlights and accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.818 kg |
| EAN vonalkód: | 6973907631049 |
| Beszúrórendszer: | USB-C |
| Bemeneti feszültség: | 5V |
| Névleges bemeneti teljesítmény: | 40 W |
| Alapanyag: | Eloxált alumínium, Repülési alumínium |
| Vezérlés típusa: | Gomb |
| Zseblámpa típusa: | Kézi fáklya |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX7 |
| Szín: | Fekete |
| Hossz: | 241 mm |
| Súly: | 650 g |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor feszültsége: | 3,6 V |
| Maximális üzemidő: | 120 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 10000mAh |
| Figyelmeztetés: | A használt zseblámpákat az elektronikai hulladékok gyűjtőhelyein add le., Kerülje a közvetlen szembe jutást., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Lámpa típusa: | JÉG |
| Maximális fénytartomány: | 450 méter |
| Maximális fénykibocsátás: | 3600 lumen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

