Lanberg FB01-5408-10S příslušenství k rackům Konzola
Kód: SZALAEAKC0028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lanberg FB01-5408-10S příslušenství k rackům Konzola| Montovatelné na zeď | Ano |
| Model | Konzola |
| Barva | Šedá |
| Kapacita racku | 8U |
| Velikost | 48,3 cm (19") |
| Hmotnost | 4,8 kg |
| Šířka | 497 mm |
| Výška | 390 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Accessories |
|---|---|
| Súly: | 5.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969447705 |
| Montovatelné na zeď: | Ano |
| Model: | Konzola |
| Barva: | Šedá |
| Kapacita racku: | 8U |
| Velikost: | 48,3 cm (19") |
| Hmotnost: | 4,8 kg |
| Šířka: | 497 mm |
| Výška: | 390 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

