Lanberg AK-1503-B příslušenství k rackům Horní panel
Kód: SZALAEWEN0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lanberg AK-1503-B příslušenství k rackům Horní panel| Model | Horní panel |
| Počet ventilátorů | 4 ventilátor/ventilátory |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Barva | Černá |
| Kapacita racku | 1U |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Spotřeba elektrické energie | 76 W |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Napájecí zdroj | AC |
| Výška | 44,5 mm |
| Hmotnost | 4,72 kg |
| Hloubka | 322 mm |
| Šířka | 483 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ventilation |
|---|---|
| Súly: | 5.44 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969418019 |
| Modell: | |
| Ventilátorok száma: | 4 ventilátor/ventilátorok |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Rackkapacitás: | 1U |
| Beépített ventilátor: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Áramfogyasztás: | 76 Ny |
| Bemeneti feszültség: | 230V |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Magasság: | 44,5 mm |
| Súly: | |
| Mélység: | 322 mm |
| Szélesség: | 483 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

