Lanberg AK-1005-B Police pro 19“ stojany 800MM (1U, 483X500MM)
Kód: SZALAEPOL0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lanberg AK-1005-B Police pro 19“ stojany 800MM (1U, 483X500MM)| Model | Police |
| Barva | Černá |
| Kapacita racku | 1U |
| Maximální nosnost | 25 kg |
| Výška | 45 mm |
| Šířka | 482,6 mm |
| Hmotnost | 2,02 kg |
| Velikost | 48,3 cm (19") |
| Hloubka | 500 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shelves |
|---|---|
| Súly: | 2.648 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969403626 |
| Model: | Police |
| Barva: | Černá |
| Kapacita racku: | 1U |
| Maximální nosnost: | 25 kg |
| Výška: | 45 mm |
| Šířka: | 482,6 mm |
| Hmotnost: | 2,02 kg |
| Velikost: | 48,3 cm (19") |
| Hloubka: | 500 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

