KRUX VAKO szekrény (KRXD005)
Kód: OBUKRXOBU0023
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KRUX VAKO szekrény (KRXD005)| Támogatott fix lemezméretek | 3,5", 2,5 |
| Maximális tápegység hossza | 16 cm |
| Be/ki gomb | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza | 31 cm |
| 3,5"-os rekeszek száma | 2 |
| 2,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| Szín | Fehér |
| Modell | PC |
| Oldalsó ablak | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság | 15,9 cm |
| Világítás | RGB |
| Alkalmas | Játék |
| Támogatott alaplapformátumok | Micro ATX, Micro ITX, ATX |
| Porszűrő | Igen |
| Szélesség | 215 mm |
| Súly | 4,1 kg |
| Magasság | 439 mm |
| Mélység | 375 mm |
| Csomag magassága | 490 mm |
| Csomag szélessége | 250 mm |
| Csomagolási mélység | 420 mm |
| Súly csomagolással együtt | 4,9 kg |
| Hangbemenet | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| Hangkimenet | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| Támogatott ventilátorok száma | 6 |
| Elülső ventilátorok beszerelve | 2x 140 mm |
| Beszerelt hátsó ventilátorok | 1x 120 mm |
| Figyelmeztetés | Az áramütés okozta károsodás elkerülése érdekében tartsa távol a terméket a vízforrásoktól., Összeszerelés közben ügyeljen az éles szélekre., Az alkatrészek túlmelegedésének elkerülése érdekében biztosítsa a ház megfelelő szellőzését. |
| Tápegység mellékelve | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 2.72 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018667553 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2.5 |
| Maximális tápegység hossza: | 16 cm |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 31 cm |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Modell: | PC |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 15,9 cm |
| Világítás: | RGB |
| Alkalmas: | Játék |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX, Micro-ITX, ATX |
| Porszűrő: | Igen |
| Szélesség: | 215 mm |
| Súly: | 4,1 kg |
| Magasság: | 439 mm |
| Mélység: | 375 mm |
| Csomag magassága: | 490 mm |
| Csomag szélessége: | 250 mm |
| Csomagolási mélység: | 420 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 4,9 kg |
| Hangbemenet: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Hangkimenet: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Támogatott ventilátorok száma: | 6 |
| Elülső ventilátorok beszerelve: | 2x 140 mm |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Figyelmeztetés: | Az áramütés okozta károsodás elkerülése érdekében tartsa távol a terméket a vízforrásoktól., Összeszerelés közben ügyeljen az éles szélekre., Biztosítsa a burkolat megfelelő szellőzését, hogy megakadályozza az alkatrészek túlmelegedését. |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

