KRUX NADIR HÁZ
Kód: OBUKRXOBU0025
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KRUX NADIR HÁZ| Támogatott fix lemezméretek | 3,5", 2,5 |
| Támogatott alaplapformátumok | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| 2,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Oldalsó ablak | Igen |
| Modell | PC |
| Maximális CPU hűtő magasság | 16 cm |
| 3,5"-os rekeszek száma | 3 |
| Grafikus kártya maximális hossza | 31,5 cm |
| Bővítőhelyek száma | 5 |
| Be/ki gomb | Igen |
| Maximális tápegység hossza | 12,5 cm |
| Formátum | Midi torony |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 446 mm |
| Magasság | 376 mm |
| Mélység | 210 mm |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| Hangbemenet | Igen |
| USB 3.0 portok száma | 1 |
| Tápegység mellékelve | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 5.4 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018667621 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2.5 |
| Támogatott alaplapformátumok: | ATX, Mikro ATX, Mini-ITX |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Modell: | PC |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 16 cm |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 3 |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 31,5 cm |
| Bővítőhelyek száma: | 5 |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Maximális tápegység hossza: | 12,5 cm |
| Formátum: | Midi torony |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 446 mm |
| Magasság: | 376 mm |
| Mélység: | 210 mm |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Hangbemenet: | Igen |
| USB 3.0 portok száma: | 1 |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

