KRUX EXO tok (KRXD004) fekete
Kód: OBUKRXOBU0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KRUX EXO tok (KRXD004) fekete| Támogatott fix lemezméretek | 3,5", 2,5 |
| Bővítőkártya-hely | 7 |
| Porszűrő | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság | 18,1 cm |
| Grafikus kártya maximális hossza | 40,5 cm |
| Anyag | Acél, Edzett üveg |
| 2,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Modell | PC |
| Formátum | Torony |
| Szín | Fekete |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Be/ki gomb | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Háttérvilágítás | Igen |
| Magasság | 453 mm |
| Súly | 6,8 kg |
| Szélesség | 235 mm |
| Mélység | 450 mm |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| Hangkimenet | Igen |
| USB Type-C portok száma | 1 |
| Hangbemenet | Igen |
| Maximális ventilátorszám | 10 |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők | 120 mm |
| Támogatott oldalsó ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Tápegység mellékelve | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 8.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018667546 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2.5 |
| Bővítőkártya-hely: | 7 |
| Porszűrő: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 18,1 cm |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 40,5 cm |
| Anyag: | Acél, Edzett üveg |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Modell: | PC |
| Formátum: | Torony |
| Szín: | Fekete |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok: | ATX, Mikro ATX, Mini-ITX |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Magasság: | 453 mm |
| Súly: | 6,8 kg |
| Szélesség: | 235 mm |
| Mélység: | 450 mm |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Hangkimenet: | Igen |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| Hangbemenet: | Igen |
| Maximális ventilátorszám: | 10 |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Támogatott oldalsó ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

