KNIFE PREDATOR CINEMA CLASSIC 525 MM (CC-PDT) KÉS
Kód: SURCICNSM0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KNIFE PREDATOR CINEMA CLASSIC 525 MM (CC-PDT) KÉS| Kés típusa | Túlélőkés |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szín | Ezüst, Fekete |
| Nyél anyaga | rozsdamentes acél |
| Penge hossza | 375 mm |
| Terméktípus | Kés |
| Síp | Igen |
| Penge típusa | Sima |
| Alapanyag | Műanyag |
| Súly | 1 kg |
| Hossz | 525 mm |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Knives, penknives, machetes |
|---|---|
| Súly: | 1.334 kg |
| EAN vonalkód: | 5902944174715 |
| Kés típusa: | Túlélőkés |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Szín: | Ezüst, Fekete |
| Nyél anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Penge hossza: | 375 mm |
| Terméktípus: | Kés |
| Síp: | Igen |
| Penge típusa: | Sima |
| Alapanyag: | Műanyag |
| Súly: | 1 kg |
| Hossz: | 525 mm |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

