Klasszikus függesztett mennyezeti lámpa Activejet MIRA Chrome 5xE27 nappaliba
Kód: OSWACJKIN0095
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Klasszikus függesztett mennyezeti lámpa Activejet MIRA Chrome 5xE27 nappaliba| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Szoba | Nappali, Hálószoba, Univerzális, Előszoba |
| Szín | Ezüst |
| Beltéri használatra alkalmas | Igen |
| Rögzítési módszer | Igazítva |
| Kültéri használatra alkalmas | Nem |
| Alapanyag | Fém |
| Falra szerelhető | Nem |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Világítási stílus | Klasszikus |
| Arc | Kerek |
| Üveg színe | Fehér |
| Súly | 1,98 kg |
| Szélesség | 475 mm |
| Lámpabúra méretei | 11,5 × 10 × 11,5 cm |
| Magasság | 340 mm |
| Mélység | 475 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Lámpacsalád kódja | ARÁNY |
| Szabályozható fényerő | Nem |
| Fényforrások száma | 5 |
| Izzóval/izzókkal együtt | Nem |
| Izzók száma | 5 izzó |
| Lámpabúra típusa | E27 |
| Csere izzó teljesítménye (max.) | 40 W |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ceiling lights |
|---|---|
| Súly: | 2.705 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443112273 |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Szoba: | Nappali, Hálószoba, Egyetemes, Folyosó |
| Szín: | Ezüst |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Rögzítési módszer: | Igazítva |
| Kültéri használatra alkalmas: | Nem |
| Alapanyag: | Fém |
| Falra szerelhető: | Nem |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Világítási stílus: | Klasszikus |
| Arc: | Kerek |
| Üveg színe: | Fehér |
| Súly: | 1,98 kg |
| Szélesség: | 475 mm |
| Lámpabúra méretei: | 11,5 × 10 × 11,5 cm |
| Magasság: | 340 mm |
| Mélység: | 475 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Lámpacsalád kódja: | ARÁNY |
| Szabályozható fényerő: | Nem |
| Fényforrások száma: | 5 |
| Izzóval/izzókkal együtt: | Nem |
| Izzók száma: | 5 izzó |
| Lámpabúra típusa: | E27 |
| Csere izzó teljesítménye (max.): | 40 W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

