Kingston Technology KC600 2.5" 512 GB Serial ATA III 3D TLC
Kód: DIAKINSSD0045
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology KC600 2.5" 512 GB Serial ATA III 3D TLC| Rychlost přenosu dat | 6 Gbit/s |
| Rozhraní | Serial ATA III |
| Rychlost zápisu | 520 MB/s |
| Náhodné čtení (4 KB) | 90000 IOPS |
| Hardwarové šifrovaní | Ano |
| Náhodný zápis (4 KB) | 80000 IOPS |
| Komponent pro | PC/Laptop |
| Formát SSD | 2.5" |
| Typ paměti | 3D TLC |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 1000000 h |
| Šifrování/zabezpečení | 256-bit AES |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rychlost čtení | 550 MB/s |
| Typ řadiče | SMI SM2259 |
| Spotřeba energie (v klidu) | 0,06 W |
| Spotřeba energie (průměrná) | 0,2 W |
| Spotřeba energie (čtení) | 1,3 W |
| Spotřeba energie (psaní) | 3,2 W |
| Hloubka | 69,8 mm |
| Hmotnost | 40 g |
| Výška | 7 mm |
| Šířka | 100,1 mm |
| Neprovozní vibrace | 20 G |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
| Provozní vibrace | 2,17 G |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.055 kg |
| EAN vonalkód: | 740617300253 |
| Adatátviteli sebesség: | 6 Gbps |
| Felület: | Soros ATA III |
| Írási sebesség: | 520 MB/s |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 90000 IOPS |
| Hardveres titkosítás: | Igen |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 80000 IOPS |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Memória típusa: | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1000000 óra |
| Titkosítás/Biztonság: | 256 bites AES |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Olvasási sebesség: | 550 MB/s |
| Vezérlő típusa: | SMI SM2259 |
| Energiafogyasztás (alapjáraton): | 0,06 W |
| Energiafogyasztás (átlagos): | 0,2 W |
| Energiafogyasztás (olvasás): | 1,3 W |
| Energiafogyasztás (írás): | 3,2 W |
| Mélység: | 69,8 mm |
| Súly: | 40g |
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 100,1 mm |
| Nem üzemi rezgések: | 20 g |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Üzemi rezgések: | 2,17 G |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

