Kingston Technology FURY Beast RGB memóriamodul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 5600 MT/s
Kód: PAMKINDR50100
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology FURY Beast RGB memóriamodul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 5600 MT/s| Belső memória típusa | DDR5 |
| Komponens ehhez: | PC |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Belső memória | 32 GB |
| CAS-késés | 40 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
| Sorozat ciklusideje | 48 ns |
| Memória adatátviteli sebesség | 5600 MT/s |
| SPD-profil | Igen |
| ECC | Nem |
| Moduláris konfiguráció | 2048 millió x 64 |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 2 db 16 GB |
| Háttérvilágítás színe | Piros/zöld/kék |
| A sorozat aktív ideje | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió | 3.0 |
| Memóriafeszültség | 1,25 V |
| Háttérvilágítás | Igen |
| Programozható tápfeszültség (VPP) | 1,8 V |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő | 295 ns |
| Ólombevonat | Arany |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| ECC a fedélzeten | Igen |
| JEDEC szabvány | Igen |
| Magasság | 42,2 mm |
| Súly | 84,76 gramm |
| Mélység | 133,3 mm |
| Szélesség | 7,11 mm |
| Csomag magassága | 171,4 mm |
| Csomag szélessége | 121,9 mm |
| Csomagolási mélység | 14 mm |
| Súly csomagolással együtt | 133,11 g |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–85 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -55 - 100°C |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
| Figyelmeztetés | Óvja a nedvességtől., A termék környezetre káros anyagokat tartalmazhat, a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne szerelje szét a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 740617328493 |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Belső memória: | 32 GB |
| CAS-késés: | 40 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Sorozat ciklusideje: | 48 ns |
| Memória adatátviteli sebesség: | 5600 MT/s |
| SPD-profil: | Igen |
| ECC: | Nem |
| Moduláris konfiguráció: | 2048 millió x 64 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 db 16 GB |
| Háttérvilágítás színe: | Piros/zöld/kék |
| A sorozat aktív ideje: | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 3.0 |
| Memóriafeszültség: | 1,25 V |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Programozható tápfeszültség (VPP): | 1,8 V |
| Sorozatciklus-helyreállítási idő: | 295 ns |
| Ólombevonat: | Arany |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| JEDEC szabvány: | Igen |
| Magasság: | 42,2 mm |
| Súly: | 84,76 gramm |
| Mélység: | 133,3 mm |
| Szélesség: | 7,11 mm |
| Csomag magassága: | 171,4 mm |
| Csomag szélessége: | 121,9 mm |
| Csomagolási mélység: | 14 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 133,11 g |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
| Figyelmeztetés: | Óvja a nedvességtől., A termék környezetre káros anyagokat tartalmazhat, ezért a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

