Kempinglámpa reflektor NexTool NE20093 1800 lm fehér vagy piros fény
Kód: SURNXTLAA0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kempinglámpa reflektor NexTool NE20093 1800 lm fehér vagy piros fény| Bemeneti feszültség | 5V |
| Beszúrórendszer | USB-C |
| Névleges bemeneti teljesítmény | 36W |
| Vezérlés típusa | Gombok, Gomb |
| Alapanyag | Alumíniumötvözet |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX5 |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 124 mm |
| Mélység | 39,7 mm |
| Magasság | 119 mm |
| Súly | 497 g |
| Akkumulátor feszültsége | 3,6 V |
| Maximális üzemidő | 150 óra |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása | 13500mAh |
| Figyelmeztetés | A használt lámpákat az elektronikus hulladékok gyűjtőhelyén dobja ki., Kerülje a szembe jutást., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Maximális fénykibocsátás | 1800 lumen |
| Maximális fénytartomány | 50 méter |
| Lámpa típusa | JÉG |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flashlights and accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.7 kg |
| EAN vonalkód: | 6973907630400 |
| Bemeneti feszültség: | 5V |
| Beszúrórendszer: | USB-C |
| Névleges bemeneti teljesítmény: | 36W |
| Vezérlés típusa: | Gombok, Gomb |
| Alapanyag: | Alumíniumötvözet |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX5 |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 124 mm |
| Mélység: | 39,7 mm |
| Magasság: | 119 mm |
| Súly: | 497 g |
| Akkumulátor feszültsége: | 3,6 V |
| Maximális üzemidő: | 150 óra |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | 13500mAh |
| Figyelmeztetés: | A használt zseblámpákat az elektronikai hulladékok gyűjtőhelyein add le., Kerülje a közvetlen szembe jutást., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Maximális fénykibocsátás: | 1800 lumen |
| Maximális fénytartomány: | 50 méter |
| Lámpa típusa: | JÉG |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

