Kempinglámpa NexTool LP10
Kód: SURNXTLAA0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kempinglámpa NexTool LP10| Bemeneti feszültség | 5V |
| Beszúrórendszer | USB-C |
| Névleges bemeneti teljesítmény | 6W |
| Alapanyag | ABS, szilikon |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX4 |
| Hossz | 121,4 mm |
| Súly | 122 g |
| Maximális üzemidő | 30 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 2600mAh |
| Akkumulátor feszültsége | 3,65 V |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Figyelmeztetés | A használt lámpákat az elektronikai hulladékok gyűjtőhelyein dobja ki., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe jutást. |
| Maximális fénykibocsátás | 500 lumen |
| Lámpa típusa | JÉG |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flashlights and accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.156 kg |
| EAN vonalkód: | 6973907632206 |
| Bemeneti feszültség: | 5V |
| Beszúrórendszer: | USB-C |
| Névleges bemeneti teljesítmény: | 6W |
| Alapanyag: | ABS, szilikon |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX4 |
| Hossz: | 121,4 mm |
| Súly: | 122 g |
| Maximális üzemidő: | 30 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 2600mAh |
| Akkumulátor feszültsége: | 3,65 V |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Figyelmeztetés: | A használt zseblámpákat az elektronikai hulladékok gyűjtőhelyein add le., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a közvetlen szembe jutást. |
| Maximális fénykibocsátás: | 500 lumen |
| Lámpa típusa: | JÉG |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

