Kemping szett alkoholfőzővel Trangia Stove 37-5 UL/BL, fekete
Kód: SURTRGPGA0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kemping szett alkoholfőzővel Trangia Stove 37-5 UL/BL, fekete| Serpenyő kapacitása | 1 liter |
| Sapka | Igen |
| Akasztó lyuk | Igen |
| Méretek összecsukás után | 18 x 10 cm |
| Súly | 725 g |
| Figyelmeztetés | Ne használja gyúlékony anyagok közelében., Kerülje a bőrrel és szemmel való közvetlen érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Burners |
|---|---|
| Súly: | 0.925 kg |
| EAN vonalkód: | 7315081403750 |
| Serpenyő kapacitása: | 1 liter |
| Sapka: | Igen |
| Akasztó lyuk: | Igen |
| Méretek összecsukás után: | 18 x 10 cm |
| Súly: | 725 g |
| Figyelmeztetés: | Ne használja gyúlékony anyagok közelében., Kerülje a bőrrel és szemmel való közvetlen érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

