JOSERA Kids Medium/Max csirke - száraz kutyatáp - 3 kg
Kód: DLPJOSKAS0045
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA Kids Medium/Max csirke - száraz kutyatáp - 3 kg| Az állat speciális igényei | Növekedési időszak, Aktív, Izomtömeg-védelem |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kutyafajta | Minden közepes és nagytestű kutyafajta, Minden nagytestű kutyafajta, Minden közepestestű kutyafajta |
| Súly | 3 kg |
| Gluténmentes | Igen |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Az állat kora | Junior |
| Egyéb jellemzők | Izomépítés, Gluténmentes, Fokozott aktivitás, Általános egészség, Növekedési időszak |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Cukormentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fajtaméret | Nagytestű fajta 25 - 45 kg, Közepestestű fajta 10 - 25 kg |
| Szójamentes | Igen |
| Fő íz | Csirke |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Fehérjék | 25% |
| Zsírtartalom | 12% |
| Durva hamu | 6,7% |
| Nyersrost | 2,3% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.04 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254788201 |
| Az állat speciális igényei: | Növekedési időszak, Aktív, Izomtömeg-védelem |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kutyafajta: | Minden közepes és nagytestű kutyafajta, Minden nagytestű kutyafajta, Minden közepes méretű kutyafajta |
| Súly: | 3 kg |
| Gluténmentes: | Igen |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Az állat kora: | Junior |
| Egyéb jellemzők: | Izomépítés, Gluténmentes, Fokozott aktivitás, Általános egészségi állapot, Növekedési időszak |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Cukormentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg, Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Szójamentes: | Igen |
| Fő íz: | Csirke |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Fehérjék: | 25% |
| Zsírtartalom: | 12% |
| Durva hamu: | 6,7% |
| Nyersrost: | 2,3% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

