JOSERA High Protein Chicken - száraz kutyatáp - 3kg
Kód: DLPJOSKAS0071
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA High Protein Chicken - száraz kutyatáp - 3kg| Egyéb jellemzők | Fokozott aktivitás, Gluténmentes, Izomépítés, Általános egészség |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| Fő íz | Csirke |
| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Gluténmentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Izomtömeg-védelem, Aktív |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Cukormentes | Igen |
| Súly | 3 kg |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Szójamentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 7,1% |
| Fehérjék | 30% |
| Nyersrost | 2% |
| Zsírtartalom | 21% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.04 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254788355 |
| Egyéb jellemzők: | Fokozott aktivitás, Gluténmentes, Izomépítés, Általános egészségi állapot |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Fő íz: | Csirke |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Gluténmentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Izomtömeg-védelem, Aktív |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Cukormentes: | Igen |
| Súly: | 3 kg |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Szójamentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 7,1% |
| Fehérjék: | 30% |
| Nyersrost: | 2% |
| Zsírtartalom: | 21% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

