JOSERA Festival - száraz kutyaeledel - 3 kg
Kód: DLPJOSKAS0051
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA Festival - száraz kutyaeledel - 3 kg| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súly | 3 kg |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Erős és egészséges csontok, Izomtömeg védelme, Szorongás, Ízületek védelme, Aktív, Megfelelő emésztés |
| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Izomépítés, Általános egészség, Emésztés támogatása, Haj és bőr, Ízületi támogatás |
| Cukormentes | Igen |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Fő íz | Csirke |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Durva hamu | 6,7% |
| Nyersrost | 2,5% |
| Zsírtartalom | 16% |
| Fehérjék | 26% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.04 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254787907 |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súly: | 3 kg |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Erős és egészséges csontok, Izomtömeg-védelem, Aggódó, Ízületvédelem, Aktív, Megfelelő emésztés |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Izomépítés, Általános egészségi állapot, Emésztés támogatása, Haj és bőr, Ízületi támogatás |
| Cukormentes: | Igen |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Fő íz: | Csirke |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu: | 6,7% |
| Nyersrost: | 2,5% |
| Zsírtartalom: | 16% |
| Fehérjék: | 26% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

