JOHN DOG Junior Good Form borjú és bárány - száraz kutyatáp - 3kg
Kód: DLPJDOKAS0060
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOHN DOG Junior Good Form borjú és bárány - száraz kutyatáp - 3kg| Szójamentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Gluténmentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Általános egészség, Izomtömeg-védelem, Növekedési időszak |
| Súly | 3 kg |
| Cukormentes | Igen |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Egyéb jellemzők | Növekedési időszak, Általános egészség, Izomépítés |
| Fő íz | Borjúhús |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Az állat kora | Junior |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Tanács | JOHN DOG Jó forma |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutyatál mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Fehérjék | 26% |
| Durva hamu | 7,5% |
| Nyersrost | 2,5% |
| Zsírtartalom | 18% |
| Nedvességtartalom | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.21 kg |
| EAN vonalkód: | 5903769008162 |
| Szójamentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Gluténmentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Általános egészségi állapot, Izomtömeg-védelem, Növekedési időszak |
| Súly: | 3 kg |
| Cukormentes: | Igen |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Egyéb jellemzők: | Növekedési időszak, Általános egészségi állapot, Izomépítés |
| Fő íz: | Borjúhús |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Az állat kora: | Junior |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Tanács: | JOHN DOG Jó forma |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Fehérjék: | 26% |
| Durva hamu: | 7,5% |
| Nyersrost: | 2,5% |
| Zsírtartalom: | 18% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

