Intel Core Ultra 5 250K Plus procesor 30 MB Smart Cache Krabice
Kód: PROINTCI50294
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Intel Core Ultra 5 250K Plus procesor 30 MB Smart Cache Krabice| Výkonná jádra | 6 |
| Maximální počet proudů DMI | 8 |
| Základní výkon procesoru | 125 W |
| Počet vláken procesoru | 18 |
| Maximální turbo výkon | 159 W |
| Základní frekvence efektivních jader | 3,3 GHz |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Účinná jádra | 12 |
| Základní frekvence výkonných jader | 4,2 GHz |
| Frekvence boostu výkonných jader | 5,3 GHz |
| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Kódový název procesoru | Arrow Lake |
| Model procesoru | 250K Plus |
| Patice procesoru | LGA 1851 (Socket V1) |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,3 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 30 MB |
| Frekvence boost efektivních jader | 4,6 GHz |
| ARK ID procesoru | 245694 |
| Počet jader procesoru | 18 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Softwarové rámce AI podporované CPU | ONNX RT, DirectML, OpenVINO, Windows ML, WebNN |
| Škálovatelnost | 1S |
| Termální specifikace roztoku | PCG 2020A |
| Technologie termálního monitorování | Ano |
| Nečinné stavy | Ano |
| Dostupné možnosti začlenění | Ne |
| Oblast trhu | Desktop |
| Execute Disable Bit | Ano |
| Podmínky použití | PC/Client/Tablet, Pracovní stanice |
| Podpora instrukčních sad | SSE4.2, AVX 2.0, SSE4.1 |
| Revize rozhraní DMI (Direct Media Interface) | 4.0 |
| Verze PCI Express slotů | 4.0, 5.0 |
| Maximální počet linek PCI Express | 24 |
| Velikost balení procesoru | 45 x 37.5 mm |
| Status | Launched |
| Verze OpenCL | 3.0 |
| Datum uvedení na trh | Q1'26 |
| L2 cache | 30720 KB |
| Grafický výstup | eDP1.4b, DP 2.1 UHBR20, HDMI 2.1 FRL |
| Maximální vnitřní paměť | 256 GB |
| ECC | Ano |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 256 GB |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Softwarové rámce AI podporované GPU | DirectML, ONNX RT, WebGPU, OpenVINO, Windows ML |
| Kódování/dekódování AV1 | Ano |
| Obnovovací frekvence integrovaného grafického adaptéru při maximálním rozlišení (HDMI) | 60 Hz |
| Základní grafická frekvence | 300 MHz |
| Obnovovací frekvence integrovaného grafického adaptéru při maximálním rozlišení (eDP - integrovaný plochý panel) | 120 Hz |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Maximální rozlišení integrovaného grafického adaptéru (DisplayPort) | 7680 x 4320 px |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Verze DirectX integrovaného grafického adaptéru | 12.0 |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Graphics |
| ID integrovaného grafického adaptéru | 0x7D67 |
| Xe jádra | 4 |
| Maximální dynamická grafická frekvence | 1900 MHz |
| Počet monitorů podporovaných integrovaným grafickým adaptérem | 4 |
| Verze OpenGL integrovaného grafického adaptéru | 4.5 |
| Obnovovací frekvence integrovaného grafického adaptéru při maximálním rozlišení (DisplayPort) | 60 Hz |
| Podpora šifrovacích/dešifrovacích kodeků hardwaru | H.264, H.265 (HEVC) |
| Technologie Intel® Quick Sync Video | Ano |
| Ovládání Mode-based Execute (MBE) | Ano |
| Technologie Intel® Speed Shift Technology | Ano |
| Intel® Thread Director | Ano |
| Technologie Intel® Active Management (Intel® AMT) | Ano |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ano |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Ano |
| Vhodnost platformy Intel® vPro ™ | Ano |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Ano |
| Intel® 64 | Ano |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Ano |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Ne |
| Technologie Intel® Threat Detection Technology (TDT) | Ano |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | Ano |
| Intel® Standard Manageability (ISM) | Ano |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | Ano |
| Šifrování Intel® Total Memory Encryption – Multi Key | Ano |
| Virtualizační technologie Intel® s ochranou přesměrování (VT-rp) | Ano |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | Ano |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | Ano |
| Intel® Boot Guard | Ano |
| Technologie Intel® OS Guard | Ano |
| Způsobilost pro Intel vPro® Enterprise Platform | Ano |
| Technologie Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Intel® One-Click Recovery | Ano |
| Intel® Secure Key | Ano |
| Technologie Intel® Trusted Execution | Ano |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Ano |
| Intel® Remote Platform Erase (RPE) | Ano |
| Program Intel® Stable IT Platform (SIPP) | Ano |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) na GPU | Ano |
| Výkon NPU až | 13 TOPs |
| Podpora řídkosti | Ano |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Celkový výkon procesoru až | 30 TOPs |
| Softwarové rámce AI podporované NPU | OpenVINO, ONNX RT, Windows ML, DirectML, WebNN |
| Podpora efektů Windows Studio | Ano |
| Výkon GPU až | 8 TOPs |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Intel Core i5 processors |
|---|---|
| Súly: | 0.09 kg |
| EAN vonalkód: | 5032037284738 |
| Erőteljes magok: | 6 |
| DMI-adatfolyamok maximális száma: | 8 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 125 W |
| Processzorszálak száma: | 18 éves |
| Maximális turbóteljesítmény: | 159 Ny |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 3,3 GHz |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Hatékony magok: | 12 |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 4,2 GHz |
| Növelje az erős magok frekvenciáját: | 5,3 GHz |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Processzor kódneve: | Nyíl-tó |
| Processzor modell: | 250 ezer felett |
| Processzorfoglalat: | LGA 1851 (V1 foglalat) |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,3 GHz |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor típusa: | Intel Core i5-3310U |
| Processzor gyorsítótára: | 30 MB |
| Növelje a hatékony magok frekvenciáját: | 4,6 GHz |
| ARK processzor azonosítója: | 245694 |
| Processzormagok száma: | 18 éves |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| CPU-támogatású mesterséges intelligencia szoftver keretrendszerek: | ONNX RT, DirectML, OpenWINO, Windows gépi tanulás, WebNN |
| Skálázhatóság: | 1S |
| Termikus megoldás specifikációi: | PCG 2020A |
| Hőmérséklet-felügyeleti technológia: | Igen |
| Üresjárati állapotok: | Igen |
| Elérhető beillesztési lehetőségek: | Nem |
| Piacterület: | Asztali |
| Végrehajtás letiltó bit: | Igen |
| Felhasználási feltételek: | PC/Kliens/Táblagép, Munkaállomás |
| Utasításkészlet-támogatás: | SSE4.2, AVX 2.0, SSE4.1 |
| DMI (Direct Media Interface) verzió: | 4.0 |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 4.0, 5.0 |
| PCI Express sávok maximális száma: | 24 |
| Processzorcsomag mérete: | 45 x 37,5 mm |
| Állapot: | Elindítva |
| OpenCL-verzió: | 3.0 |
| Megjelenési dátum: | 2026. első negyedév |
| L2 gyorsítótár: | 30720 KB |
| Grafikus kimenet: | eDP1.4b, DP 2.1 UHBR20, HDMI 2.1 FRL |
| Maximális belső memória: | 256 GB |
| ECC: | Igen |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott maximális belső memória: | 256 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| GPU-alapú AI szoftverkeretrendszerek: | DirectML, ONNX RT, WebGPU, OpenWINO, Windows gépi tanulás |
| AV1 kódolás/dekódolás: | Igen |
| Integrált grafikus frissítési frekvencia maximális felbontáson (HDMI): | 60 Hz |
| Alap grafikus frekvencia: | 300 MHz |
| Integrált grafikus frissítési frekvencia maximális felbontáson (eDP - integrált síkképernyő): | 120 Hz |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Az integrált grafikus adapter maximális felbontása (DisplayPort): | 7680 x 4320 képpont |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Az integrált grafikus adapter DirectX verziója: | 12.0 |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter azonosítója: | 0x7D67 |
| Xe magok: | 4 |
| Maximális dinamikus grafikus frekvencia: | 1900 MHz |
| Az integrált grafikus adapter által támogatott monitorok száma: | 4 |
| Az integrált grafikus adapter OpenGL verziója: | 4.5 |
| Integrált grafikus kártya frissítési gyakorisága maximális felbontáson (DisplayPort): | 60 Hz |
| Hardveres titkosítási/dekódolási kodek támogatás: | H.264, H.265 (HEVC) |
| Intel® Quick Sync Video technológia: | Igen |
| Módalapú végrehajtás (MBE) vezérlés: | Igen |
| Intel® Speed Shift technológia: | Igen |
| Intel® szálkezelő: | Igen |
| Intel® Active Management Technology (Intel® AMT): | Igen |
| Intel® Thunderbolt 4: | Igen |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET): | Igen |
| Intel® vPro™ platform alkalmasság: | Igen |
| Intel® AES új utasítások (Intel® AES-NI): | Igen |
| Intel® 64: | Igen |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) a CPU-n: | Igen |
| Intel® Hyper Threading technológia (Intel® HT technológia): | Nem |
| Intel® fenyegetésészlelő technológia (TDT): | Igen |
| Intel® VT-d virtualizációs technológia: | Igen |
| Intel® szabványos felügyelhetőség (ISM): | Igen |
| Intel® VT-x technológia kibővített oldaltáblázatokkal (EPT): | Igen |
| Intel® teljes memóriatitkosítás – többkulcsos: | Igen |
| Intel® virtualizációs technológia átirányítás elleni védelemmel (VT-rp): | Igen |
| Intel Enhanced Intel SpeedStep technológia: | Igen |
| Intel® virtualizációs technológia (VT-x): | Igen |
| Intel® rendszerindító védelem: | Igen |
| Intel® OS Guard technológia: | Igen |
| Intel vPro® Enterprise Platform jogosultság: | Igen |
| Intel® Turbo Boost technológia: | 2.0 |
| Intel® egykattintásos helyreállítás: | Igen |
| Intel® biztonságos kulcs: | Igen |
| Intel® megbízható végrehajtási technológia: | Igen |
| Intel® kötetkezelő eszköz (VMD): | Igen |
| Intel® távoli platformtörlés (RPE): | Igen |
| Intel® stabil IT platformprogram (SIPP): | Igen |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) a GPU-n: | Igen |
| NPU teljesítmény akár: | 13 TOP |
| Ritkaság támogatása: | Igen |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Intel AI Boost |
| Teljes processzorteljesítmény akár: | 30 TOP |
| NPU-alapú mesterséges intelligencia szoftver keretrendszerek: | OpenWINO, ONNX RT, Windows gépi tanulás, DirectML, WebNN |
| Windows Studio effektek támogatása: | Igen |
| GPU teljesítmény akár: | 8 TOP |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

