Intel Core i9-14900F procesor 36 MB Smart Cache Krabice
Kód: PROINTCI90107
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Intel Core i9-14900F procesor 36 MB Smart Cache Krabice| Počet vláken procesoru | 32 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Počet jader procesoru | 24 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Model procesoru | i9-14900F |
| Výkonná jádra | 8 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 36 MB |
| Základní výkon procesoru | 65 W |
| Generace procesoru | Intel Core i9-14xxx |
| Maximální počet proudů DMI | 8 |
| Maximální šířka pásma podporovaná procesorem | 89,6 GB/s |
| Maximální turbo výkon | 219 W |
| Krabice | Ano |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i9 |
| Stepping | B0 |
| Včetně chladiče | Ano |
| ARK ID procesoru | 236853 |
| Patice procesoru | LGA 1700 |
| Kódový název procesoru | Raptor Lake |
| Účinná jádra | 16 |
| Frekvence boostu výkonných jader | 5,4 GHz |
| Základní frekvence výkonných jader | 2 GHz |
| Execute Disable Bit | Ano |
| Technologie termálního monitorování | Ano |
| Konfigurace PCI Express | 1x16+1x4, 2x8+1x4 |
| Oblast trhu | Desktop |
| Škálovatelnost | 1S |
| Číslo ECCN | 5A992C |
| Verze PCI Express slotů | 4.0, 5.0 |
| Podpora instrukčních sad | SSE4.2, AVX 2.0, SSE4.1 |
| Dostupné možnosti začlenění | Ne |
| Nečinné stavy | Ano |
| Podmínky použití | PC/Client/Tablet |
| Maximální počet linek PCI Express | 20 |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Revize rozhraní DMI (Direct Media Interface) | 4.0 |
| Automatický systém sledování klasifikace komodit (CCATS) | 740.17B1 |
| Velikost balení procesoru | 45 x 37.5 mm |
| Status | Launched |
| Datum uvedení na trh | Q1'24 |
| L2 cache | 32768 KB |
| Maximální vnitřní paměť | 192 GB |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 192 GB |
| Šířka pásma paměti (max) | 89,6 GB/s |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Tjunction | 100 °C |
| Kód harmonizovaného systému | 8542310001 |
| Intel® Standard Manageability (ISM) | Ano |
| Technologie Intel® Thermal Velocity Boost Frequency | 5,8 GHz |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Ano |
| Technologie Intel® Adaptive Boost | Ano |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | Ano |
| Technologie Intel® Speed Shift Technology | Ano |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Ano |
| Intel® 64 | Ano |
| Intel® Secure Key | Ano |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | Ano |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Ano |
| Technologie Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Intel® Thread Director | Ano |
| Frekvence Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 | 5,6 GHz |
| Technologie Intel® OS Guard | Ano |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Ano |
| Intel® Gaussian & Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0 | Ano |
| Intel® Boot Guard | Ano |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | Ano |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Ano |
| Intel® Thermal Velocity Boost | Ano |
| Ovládání Mode-based Execute (MBE) | Ano |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | Ano |
| Technologie Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 | Ano |
| Varování | Ochrana proti přehřátí., Zabraňte kontaktu s kapalinami., Neinstalujte na zapnuté zařízení. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Intel Core i9 processors |
|---|---|
| Súly: | 0.69 kg |
| EAN vonalkód: | 5032037279208 |
| Processzorszálak száma: | 32 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzormagok száma: | 24 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Processzor modell: | |
| Erőteljes magok: | 8 |
| Processzor gyorsítótára: | 36 MB |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 65 W |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i9-14xxx |
| DMI-adatfolyamok maximális száma: | 8 |
| A processzor által támogatott maximális sávszélesség: | 89,6 GB/s |
| Maximális turbóteljesítmény: | 219 Ny |
| Doboz: | Igen |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i9 |
| Lépés: | B0 |
| Radiátorral együtt: | Igen |
| ARK processzor azonosítója: | |
| Processzorfoglalat: | LGA 1700 |
| Processzor kódneve: | Raptor-tó |
| Hatékony magok: | 16 |
| Növelje az erős magok frekvenciáját: | 5,4 GHz |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 2 GHz |
| Végrehajtás letiltó bit: | Igen |
| Hőmérséklet-felügyeleti technológia: | Igen |
| PCI Express konfiguráció: | 1x16+1x4, 2x8+1x4 |
| Piacterület: | Asztali |
| Skálázhatóság: | 1S |
| ECCN-szám: | 5A992C |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 4.0, 5.0 |
| Utasításkészlet-támogatás: | SSE4.2, AVX 2.0, SSE4.1 |
| Elérhető beillesztési lehetőségek: | Nem |
| Üresjárati állapotok: | Igen |
| Felhasználási feltételek: | PC/Kliens/Táblagép |
| PCI Express sávok maximális száma: | 20 |
| CPU-konfiguráció (max.): | 1 |
| DMI (Direct Media Interface) verzió: | 4.0 |
| Áruosztályozási automatizált nyomonkövető rendszer (CCATS): | 740.17B1 |
| Processzorcsomag mérete: | 45 x 37,5 mm |
| Állapot: | Elindítva |
| Megjelenési dátum: | 2024. első negyedév |
| L2 gyorsítótár: | 32768 KB |
| Maximális belső memória: | 192 GB |
| A processzor által támogatott maximális belső memória: | 192 GB |
| Memória sávszélesség (max.): | 89,6 GB/s |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| T-csomópont: | 100°C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 8542310001 |
| Intel® szabványos felügyelhetőség (ISM): | Igen |
| Intel® hősebesség-növelő frekvenciatechnológia: | 5,8 GHz |
| Intel® AES új utasítások (Intel® AES-NI): | Igen |
| Intel® Adaptive Boost technológia: | Igen |
| Intel® virtualizációs technológia (VT-x): | Igen |
| Intel® Speed Shift technológia: | Igen |
| Intel® Hyper Threading technológia (Intel® HT technológia): | Igen |
| Intel® 64: | Igen |
| Intel® biztonságos kulcs: | Igen |
| Intel® VT-x technológia kibővített oldaltáblázatokkal (EPT): | Igen |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) a CPU-n: | Igen |
| Intel® Turbo Boost technológia: | 2.0 |
| Intel® szálkezelő: | Igen |
| Intel® Turbo Boost Max technológia 3.0 frekvencia: | 5,6 GHz |
| Intel® OS Guard technológia: | Igen |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET): | Igen |
| Intel® Gaussian és Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0: | Igen |
| Intel® rendszerindító védelem: | Igen |
| Intel® VT-d virtualizációs technológia: | Igen |
| Intel® kötetkezelő eszköz (VMD): | Igen |
| Intel® hősebesség-növelő: | Igen |
| Módalapú végrehajtás (MBE) vezérlés: | Igen |
| Intel Enhanced Intel SpeedStep technológia: | Igen |
| Intel Turbo Boost Max technológia 3.0: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Túlmelegedés elleni védelem., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést., Ne telepítse bekapcsolt eszközre. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

