Insekticidní lampa NOVEEN IKN1030 PROFFESIONAL SAFETY TUBES
Kód: OSWOOVLOB0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Insekticidní lampa NOVEEN IKN1030 PROFFESIONAL SAFETY TUBES| Tichý provoz | Ano |
| Bez chemických přísad | Ano |
| Typ světelného zdroje | UVA zářivka |
| Vyměnitelná žárovka | Ano |
| Dosah | 100 m² |
| Výstupní napětí | 2500 V |
| Spotřeba elektrické energie | 32 W |
| Provozní doba (z plného do prázdného) | 8 000 hodin |
| Frekvence | 50 Hz |
| Typ zdroje | AC |
| Napětí napájecího zdroje | 220 - 240 V |
| Pověsitelný | Ano |
| Barva | Inox |
| Materiál | Ocel |
| Vhodné pro | Vnitřní a venkovní |
| Zásobník | Ano |
| Hloubka | 150 mm |
| Výška | 265 mm |
| Hmotnost | 4,52 kg |
| Šířka | 540 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Insecticide lamps |
|---|---|
| Súly: | 5.05 kg |
| EAN vonalkód: | 5902221622304 |
| Tichý provoz: | Ano |
| Bez chemických přísad: | Ano |
| Typ světelného zdroje: | UVA zářivka |
| Vyměnitelná žárovka: | Ano |
| Dosah: | 100 m² |
| Výstupní napětí: | 2500 V |
| Spotřeba elektrické energie: | 32 W |
| Provozní doba (z plného do prázdného): | 8 000 hodin |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Typ zdroje: | AC |
| Napětí napájecího zdroje: | 220 - 240 V |
| Pověsitelný: | Ano |
| Barva: | Inox |
| Materiál: | Ocel |
| Vhodné pro: | Vnitřní a venkovní |
| Zásobník: | Ano |
| Hloubka: | 150 mm |
| Výška: | 265 mm |
| Hmotnost: | 4,52 kg |
| Šířka: | 540 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

