INNO3D GeForce RTX 5080 X3 NVIDIA 16 GB GDDR7
Kód: VGAIN3NVD0115
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
INNO3D GeForce RTX 5080 X3 NVIDIA 16 GB GDDR7| CUDA | Ano |
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 5080 |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Rychlost přetaktování procesoru | 2617 MHz |
| Takt procesoru | 2295 MHz |
| Doplňkové napájení konektorů | 3x 8-pin |
| Minimální systémové napájení | 850 W |
| Barva | Šedá, Černá |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Výška | 116 mm |
| Hloubka | 41 mm |
| Délka | 300 mm |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Ostatní podporované operační systémy | FreeBSD |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Rozhraní | PCI Express 5.0 |
| Verze DisplayPortu | 2.1b |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.1b |
| Rychlost přenosu dat | 30 Gbit/s |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Paměť grafické karty | 16 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR7 |
| Šířka pásma paměti (max) | 960 GB/s |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Dvojité DVI | Ne |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| NVIDIA Ansel | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Verze HDCP | 2.3 |
| HDCP | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 1.53 kg |
| EAN vonalkód: | 8886307700193 |
| CUDA: | Igen |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Típus: | GeForce RTX 5080 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 2617 MHz |
| Processzor órajelsebessége: | 2295 MHz |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 3x 8 tűs |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 850 W |
| Szín: | Szürke, Fekete |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Magasság: | 116 mm |
| Mélység: | 41 mm |
| Hossz: | 300 mm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | FreeBSD |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort-verzió: | 2.1b |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| Adatátviteli sebesség: | 30 Gbps |
| Memóriabusz: | 256 bit |
| Grafikus kártya memóriája: | 16 GB |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| Memória sávszélesség (max.): | 960 GB/s |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| Kettős DVI: | Nem |
| DirectX verzió: | 12 Végső |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| NVIDIA Ansel: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| HDCP verzió: | 2.3 |
| HDCP: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

