iiyama G-MASTER GB2471HSU-B1 számítógép monitor 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px Full HD Fekete
Kód: MONIIYGAM0060
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iiyama G-MASTER GB2471HSU-B1 počítačový monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD Černá| Vstupní proud | 1.5 A |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 27 kWh |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 18 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Spotřeba elektrické energie | 18 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Barva | Černá |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,1 kg |
| Hmotnost (se stojánkem) | 4,8 kg |
| Výška (bez stojánku) | 378,5 mm |
| Výška (s podstavcem) | 498,5 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 540 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 171 mm |
| Šířka balení | 650 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,1 kg |
| Hloubka balení | 650 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| Počet downstream portů | 3 |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| HDMI | Ano |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ano |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Podpora VESA Adaptive Sync | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90% |
| Doba odezvy (MPRT) | 0,3 ms |
| Viditelná velikost (svisle) | 29,6 cm |
| Podpora HDR | Ano |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 52,7 cm |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Hloubka barev | 8 bit |
| DDC/CI | Ano |
| Rozteč pixelů | 0,275 x 0,275 mm |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 285 kHz |
| Typ panelu | Fast IPS |
| Úhlopříčka displeje | 60,5 cm (23.8") |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Maximální rychlost obnovy | 240 Hz |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Dynamický kontrast | 80000000:1 |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 60,5 cm |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Délka kabelu DisplayPort | 1,8 m |
| Délka HDMI kabelu | 1,8 m |
| Délka napájecího kabelu | 1,8 m |
| Stručný návod | Ano |
| Dodávané kabely | HDMI, USB, DisplayPort, AC |
| Maximální nastavitelná výška | 15 cm |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Otočný úhel | 0 - 90° |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Středový čep | Ano |
| Počet OSD jazyků | 10 |
| Rozsah otáčení | -45 - 45° |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Nastavení výšky | Ano |
| Jazyk nabídky OSD | Více |
| Slot pro zámek | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Úhel náklonu | -5 - 23° |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| RMS výkon | 4 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Varování | Monitor obsahuje materiály, které mohou být škodlivé pro životní prostředí, dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Nevystavujte působení vody nebo nadměrné vlhkosti., Vyhněte se přímému kontaktu s kapalinami. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2428103 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 7.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4948570126354 |
| Bemeneti áram: | 1,5 A |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 27 kWh |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 18 kWh |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Áramfogyasztás: | 18 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Szín: | Fekete |
| Piaci kategória: | Játék |
| Súly (állvány nélkül): | 3,1 kg |
| Súly (állvánnyal): | 4,8 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 378,5 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 498,5 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 540 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 171 mm |
| Csomag szélessége: | 650 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 7,1 kg |
| Csomagolási mélység: | 650 mm |
| Csomag magassága: | 140 mm |
| Lefelé irányuló portok száma: | 3 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| USB Type-C letöltési portok száma: | 1 |
| USB elosztó verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| USB downstream portok száma A típusú: | 2 |
| HDMI: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDCP: | Igen |
| HDMI portok száma: | 2 |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC típus: | G-SYNC kompatibilis |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Válaszidő (MPRT): | 0,3 ms |
| Látható méret (függőleges): | 29,6 cm |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 350 cd/m² |
| Látható méret (vízszintes): | 52,7 cm |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Színmélység: | 8 bit |
| DDC/CI: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 0,275 × 0,275 mm |
| Vízszintes szkennelési tartomány: | 30–285 kHz |
| Panel típusa: | Gyors IPS |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Maximális felépülési sebesség: | 240 Hz |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Dinamikus kontraszt: | 80000000:1 |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 60,5 cm |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| DisplayPort kábel hossza: | 1,8 méter |
| HDMI-kábel hossza: | 1,8 méter |
| Tápkábel hossza: | 1,8 méter |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | HDMI, USB, DisplayPort, Légkondicionáló |
| Maximálisan állítható magasság: | 15 cm |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Forgási szög: | 0 - 90° |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Középső csap: | Igen |
| OSD nyelvek száma: | 10 |
| Forgási tartomány: | -45 - 45° |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| OSD menü nyelve: | Több |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 mm |
| Dőlésszög: | -5 - 23° |
| Integrált kamera: | Nem |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2428103 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

