iiyama G-MASTER G2771HSU-B1 számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD Fekete
Kód: MONIIYGAM0062
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iiyama G-MASTER G2771HSU-B1 számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD Fekete| Bemeneti áram | 1,5 A |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 29 kWh |
| Tápegység típusa | Belső |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 19 kWh |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás | 19W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Piaci kategória | Játék |
| Szín | Fekete |
| Súly (állvány nélkül) | 3,8 kg |
| Magasság (állvánnyal) | 444,5 mm |
| Súly (állvánnyal) | 4,2 kg |
| Szélesség (állvánnyal) | 612 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 192,5 mm |
| Csomag magassága | 126 mm |
| Csomag szélessége | 690 mm |
| Súly csomagolással együtt | 6,6 kg |
| Csomagolási mélység | 690 mm |
| Lefelé irányuló portok száma | 3 |
| Korábbi USB B típusú portok száma | 1 |
| USB upstream port típusa | USB B típusú |
| USB Type-C letöltési portok száma | 1 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| USB upstream portok száma | 1 |
| USB letöltési portok száma A típusú | 1 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| HDCP | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása | 3,5 mm |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| HDMI | Igen |
| USB elosztó verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDMI portok száma | 2 |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| VESA Adaptive Sync támogatás | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| NVIDIA G-SYNC típus | G-SYNC kompatibilis |
| AMD FreeSync | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–35 °C |
| Válaszidő (MPRT) | 0,4 ms |
| Vízszintes szkennelési tartomány | 30–285 kHz |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Dinamikus kontraszt | 80000000:1 |
| Látható méret (függőleges) | 33,6 cm |
| Natív képarány | 16:9 |
| HDR-támogatás | Igen |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 68,6 cm |
| Látható méret (átlósan) | 59,8 cm |
| Színmélység | 8 bit |
| DDC/CI | Igen |
| Függőleges szkennelési tartomány | 48–240 Hz |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Pixelsűrűség | 0,311 × 0,311 mm |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 350 cd/m² |
| Szellemkép | 25% |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000:1 |
| Panel típusa | Gyors IPS |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 240 Hz |
| Mellékelt kábelek | USB, DisplayPort, AC, HDMI |
| Tápkábel hossza | 1,8 méter |
| DisplayPort kábel hossza | 1,8 méter |
| HDMI-kábel hossza | 1,8 méter |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| OSD menü nyelve | Több |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Magasságállítás | Nem |
| Dőlésszög | -3,5 - 21,5° |
| OSD nyelvek száma | 10 |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Zárnyílás | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| RMS teljesítmény | 4W |
| Hangszórók száma | 2 |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Figyelmeztetés | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2435270 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 6.59 kg |
| EAN vonalkód: | 4948570126453 |
| Bemeneti áram: | 1,5 A |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 29 kWh |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 19 kWh |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás: | 19W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Piaci kategória: | Játék |
| Szín: | Fekete |
| Súly (állvány nélkül): | 3,8 kg |
| Magasság (állvánnyal): | 444,5 mm |
| Súly (állvánnyal): | 4,2 kg |
| Szélesség (állvánnyal): | 612 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 192,5 mm |
| Csomag magassága: | 126 mm |
| Csomag szélessége: | 690 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 6,6 kg |
| Csomagolási mélység: | 690 mm |
| Lefelé irányuló portok száma: | 3 |
| Korábbi USB B típusú portok száma: | 1 |
| USB upstream port típusa: | USB B típusú |
| USB Type-C letöltési portok száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| USB upstream portok száma: | 1 |
| USB downstream portok száma A típusú: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| HDCP: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| HDMI: | Igen |
| USB elosztó verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| VESA Adaptive Sync támogatás: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC típus: | G-SYNC kompatibilis |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Válaszidő (MPRT): | 0,4 ms |
| Vízszintes szkennelési tartomány: | 30–285 kHz |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Dinamikus kontraszt: | 80000000:1 |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Natív képarány: | 16:9 |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68,6 cm |
| Látható méret (átlósan): | 59,8 cm |
| Színmélység: | 8 bit |
| DDC/CI: | Igen |
| Függőleges szkennelési tartomány: | 48–240 Hz |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Pixelsűrűség: | 0,311 × 0,311 mm |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 350 cd/m² |
| Szellemkép: | 25% |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Panel típusa: | Gyors IPS |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 240 Hz |
| Mellékelt kábelek: | USB, DisplayPort, Légkondicionáló, HDMI |
| Tápkábel hossza: | 1,8 méter |
| DisplayPort kábel hossza: | 1,8 méter |
| HDMI-kábel hossza: | 1,8 méter |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| OSD menü nyelve: | Több |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Magasságállítás: | Nem |
| Dőlésszög: | -3,5 - 21,5° |
| OSD nyelvek száma: | 10 |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2435270 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

