iBox PASSION V4 Mini Tower Fekete
Kód: OBUIBOOBU0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBox PASSION V4 Mini Tower Fekete| Támogatott fix lemezméretek | 2,5, 3,5" |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Világítás helye | Beltéri, belső ventilátorok |
| Támogatott alaplapformátumok | Mini-ATX |
| Formátum | Mini torony |
| Alkalmas | Játék |
| Világítás | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Grafikus kártya maximális hossza | 42 cm |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| Modell | PC |
| Anyag | Edzett üveg |
| Belső 3,5 hüvelykes rekeszek száma | 2 |
| 2,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Porszűrő | Igen |
| Bővítőhelyek száma | 4 |
| Oldalsó ablak | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság | 15,5 cm |
| Szín | Fekete |
| Mélység | 345 mm |
| Magasság | 395 mm |
| Szélesség | 185 mm |
| Távirányító | Igen |
| Hangbemenet | Igen |
| Hangkimenet | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Beszerelt hátsó ventilátorok | 1x 120 mm |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők | 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők | 120 |
| Elülső ventilátorok beszerelve | 3x 120 mm |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Tápegység helye | Alsó |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 5.53 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443053620 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 2.5, 3,5" |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Világítás helye: | Belső, Belső ventilátorok |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mini-ATX |
| Formátum: | Mini torony |
| Alkalmas: | Játék |
| Világítás: | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 42 cm |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Modell: | PC |
| Anyag: | Edzett üveg |
| Belső 3,5 hüvelykes rekeszek száma: | 2 |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Porszűrő: | Igen |
| Bővítőhelyek száma: | 4 |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 15,5 cm |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 345 mm |
| Magasság: | 395 mm |
| Szélesség: | 185 mm |
| Távirányító: | Igen |
| Hangbemenet: | Igen |
| Hangkimenet: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 |
| Elülső ventilátorok beszerelve: | 3x 120 mm |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Tápegység helye: | Alsó |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

