iBox CUBE II tápegység 500 W 20+4 tűs ATX ATX ezüst
Kód: ZASIBOOBU0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBox CUBE II tápegység 500 W 20+4 tűs ATX ATX ezüst| Bemeneti váltakozó feszültség | 12 V |
| Teljes energiafogyasztás | 500 W |
| Szín | Ezüst |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Magasság | 150 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Mélység | 85 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs) | 4 |
| Kábelezés típusa | Nem moduláris |
| Alaplap tápcsatlakozója | 20+4 tűs ATX alaplap |
| PCI Express csatlakozó | Nem |
| SATA tápcsatlakozók száma | 3 |
| ATX verzió | 2.2 |
| Cél | PC |
| PSU formátum | ATX |
| Támogatott alaplapformátumok | ATX |
| Zajszint | 20dB |
| Tanúsítvány | CE, RoHS, PFC |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 1.235 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443051978 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 12 V |
| Teljes energiafogyasztás: | 500 W |
| Szín: | Ezüst |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Magasság: | 150 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Mélység: | 85 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 4 |
| Kábelezés típusa: | Nem moduláris |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 20+4 tűs ATX alaplap |
| PCI Express csatlakozó: | Nem |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 3 |
| ATX verzió: | 2.2 |
| Cél: | PC |
| PSU formátum: | ATX |
| Támogatott alaplapformátumok: | ATX |
| Zajszint: | 20dB |
| Tanúsítvány: | CE, RoHS, PFC |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

