I-BOX ANTILLA 39 Midi Tower ATX ház
Kód: OBUIBOOBU0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
I-BOX ANTILA 39 Midi Tower ATX ház| Támogatott fix lemezméretek | 3,5", 2,5 |
| Oldalsó ablak | Nem |
| 2,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Porszűrő | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok | ATX, Micro ATX |
| Alkalmas | Játék |
| 3,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Modell | PC |
| Bővítőhelyek száma | 7 |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Világítás | Nem |
| Maximális CPU hűtő magasság | 15 cm |
| Grafikus kártya maximális hossza | 31 cm |
| Formátum | Midi torony |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 205 mm |
| Magasság | 430 mm |
| Mélység | 360 mm |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| Hangbemenet | Igen |
| Hangkimenet | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| Beépített hűtőventilátorok száma | 2 darab |
| Támogatott ventilátorok száma | 9 |
| Figyelmeztetés | Az áramütés okozta károsodás elkerülése érdekében tartsa távol a terméket a vízforrásoktól., Összeszerelés közben ügyeljen az éles szélekre., Az alkatrészek túlmelegedésének elkerülése érdekében biztosítsa a ház megfelelő szellőzését. |
| Tápegység helye | Alsó |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 3.62 kg |
| EAN vonalkód: | 5903968680688 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2.5 |
| Oldalsó ablak: | Nem |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Porszűrő: | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok: | ATX, Mikro ATX |
| Alkalmas: | Játék |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Modell: | PC |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Világítás: | Nem |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 15 cm |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 31 cm |
| Formátum: | Midi torony |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 205 mm |
| Magasság: | 430 mm |
| Mélység: | 360 mm |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Hangbemenet: | Igen |
| Hangkimenet: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Beépített hűtőventilátorok száma: | 2 darab |
| Támogatott ventilátorok száma: | 9 |
| Figyelmeztetés: | Az áramütés okozta károsodás elkerülése érdekében tartsa távol a terméket a vízforrásoktól., Összeszerelés közben ügyeljen az éles szélekre., Biztosítsa a burkolat megfelelő szellőzését, hogy megakadályozza az alkatrészek túlmelegedését. |
| Tápegység helye: | Alsó |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

