HyperOil gél 100 ml spray
Kód: LITMEPKOS0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HyperOil gél 100 ml spray| Permet | Igen |
| Kötet | 100 ml |
| Terméktípus | Sebgyógyító gél |
| Összetétel | Orbáncfű és neemfa olajkivonatai |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe jutást. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Beauty products |
|---|---|
| Súly: | 0.23 kg |
| EAN vonalkód: | 8007279012811 |
| Permet: | Igen |
| Kötet: | 100 ml |
| Terméktípus: | Sebgyógyító gél |
| Összetétel: | Orbáncfű és neemfa olajkivonatai |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe jutást. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

