Huion Kamvas 22 Plus grafikus tábla
Kód: TABHUOTAG0047
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huion Kamvas 22 Plus grafikus tábla| Szín | Fekete |
| Áramfogyasztás | 24W |
| USB tápegység | Igen |
| Mélység | 323 mm |
| Magasság | 19 mm |
| Szélesség | 546 mm |
| Tabletta súlya | 3,9 kg |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.12 Sierra |
| USB-port | Igen |
| USB-port típusa | USB Type-C |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző | IPS |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Képarány | 16:9 |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Fényesség | 250 cd/m² |
| Átlós | 54,6 cm (21,5") |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Kontrasztarány | 1200:1 |
| Válasz | 14 ms |
| Ceruzatartó | Igen |
| Mellékelt kábelek | Tápkábel, 3 az 1-ben kábel |
| Felhasználói útmutató | Igen |
| Tisztítókendő | Igen |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| A készletben található tartozékok | Kesztyű |
| Tollhegyek száma | 10 |
| Táblagépállvány | Igen |
| Toll mellékelve | Igen |
| Vezeték nélküli toll | Igen |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Válaszsebesség (ceruza) | 220 pont másodpercenként |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Megkülönböztetés | 5080 lpi |
| Munkaterület | 476,64 × 268,11 mm |
| Eszközinterfész | USB Type-C |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 140% |
| Maximális olvasási magasság | 1 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphic tablets |
|---|---|
| Súly: | 5.49 kg |
| EAN vonalkód: | 6930444801762 |
| Szín: | Fekete |
| Áramfogyasztás: | 24W |
| USB tápegység: | Igen |
| Mélység: | 323 mm |
| Magasság: | 19 mm |
| Szélesség: | 546 mm |
| Tabletta súlya: | 3,9 kg |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.12 Sierra |
| USB-port: | Igen |
| USB-port típusa: | USB Type-C |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző: | IPS |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Képarány: | 16:9 |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Fényesség: | 250 cd/m² |
| Átlós: | 54,6 cm (21,5") |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Kontrasztarány: | 1200:1 |
| Válasz: | 14 ms |
| Ceruzatartó: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Tápkábel, 3 az 1-ben kábel |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Tisztítókendő: | Igen |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| A készletben található tartozékok: | Kesztyű |
| Tollhegyek száma: | 10 |
| Táblagépállvány: | Igen |
| Toll mellékelve: | Igen |
| Vezeték nélküli toll: | Igen |
| Nyomásszintek: | 8192 |
| Válaszsebesség (ceruza): | 220 pont másodpercenként |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Megkülönböztetés: | 5080 lpi |
| Munkaterület: | 476,64 × 268,11 mm |
| Eszközinterfész: | USB Type-C |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 140% |
| Maximális olvasási magasság: | 1 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

