HP LaserJet fekete eredeti tonerkazetta 135A
Kód: TONHP-HHP0324
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP LaserJet fekete eredeti tonerkazetta 135A| Modell | Eredeti |
| Összességében újrahasznosított tartalom | 19% |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Fekete tonerkapacitás | 1100 oldal. |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Tintapatron típusa | Standard hozam |
| Fekete patronok száma | 1 |
| Kompatibilitás | HP LaserJet M209, M234 |
| Csomag magassága | 136 mm |
| Súly | 480 g |
| Magasság | 136 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomagolási mélység | 109 mm |
| Súly csomagolással együtt | 740 g |
| Csomag szélessége | 364 mm |
| Szélesség | 364 mm |
| Mélység | 109 mm |
| Fő (külső) csomagolás egy raklaprétegen (EU) | 21 darab |
| Doboz tartalma | 1 patron |
| Raklap méretei | 1098 × 999 × 1232 mm |
| Rétegek száma egy raklapon | 32 darab |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Raklap méretei (sz x mé x ma) | 1097,3 × 998,2 × 1231,9 mm (43,2 × 39,3 × 48,5") |
| Raklap súlya | 180,1 kg (397 font) |
| Raklapméret (EU) | 1098 × 777 × 1001 mm |
| Dobozok száma raklaponként | 216 darab |
| Euro raklap súlya | 129 g |
| Raklapon lévő darabszám | 216 darab |
| Kartonok száma rétegenként | 27 darab |
| Raklap súlya | 180 g |
| Harmonizált Rendszerkód | 84439990 |
| Rétegek száma egy raklapon | 8 darab |
| Számozás egy euro raklapon | 147 darab |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a tonerport. Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést. Ne dobja a tonert a háztartási hulladékba. Vigye el veszélyes hulladék gyűjtőhelyre. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.715 kg |
| EAN vonalkód: | 194850587269 |
| Modell: | Eredeti |
| Összességében újrahasznosított tartalom: | 19% |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Fekete tonerkapacitás: | 1100 oldal. |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Tintapatron típusa: | Standard hozam |
| Fekete patronok száma: | 1 |
| Kompatibilitás: | HP LaserJet M209, M234 |
| Csomag magassága: | 136 mm |
| Súly: | 480 g |
| Magasság: | 136 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomagolási mélység: | 109 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 740 g |
| Csomag szélessége: | 364 mm |
| Szélesség: | 364 mm |
| Mélység: | 109 mm |
| Fő (külső) csomagolás egy raklaprétegen (EU): | 21 darab |
| Doboz tartalma: | 1 patron |
| Raklap méretei: | 1098 × 999 × 1232 mm |
| Rétegek száma egy raklapon: | 8 darab |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Raklap méretei (sz x mé x ma): | 1097,3 × 998,2 × 1231,9 mm (43,2 × 39,3 × 48,5") |
| Raklap súlya: | 180 g |
| Raklapméret (EU): | 1098 × 777 × 1001 mm |
| Dobozok száma egy raklapon: | 216 darab |
| Euro raklap súlya: | 129 g |
| Raklapon lévő darabszám: | 216 darab |
| Kartonok száma rétegenként: | 27 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84439990 |
| Számozás egy euro raklapon: | 147 darab |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a tonerport., Kerülje a toner bőrrel és szemmel való érintkezését., Ne dobja a tonert a háztartási hulladékba. Vigye el veszélyes hulladék gyűjtőhelyre. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

