HILL'S Prescription Diet Kidney Care Canine k/d - száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: DLZHLSKSP0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S Prescription Diet Kidney Care Canine k/d - száraz kutyatáp - 12 kg| Az állat kora | Felnőttek, Idősek |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 12 kg |
| Vitaminokat tartalmaz | C-vitamin, E-vitamin, A-vitamin |
| Egyéb jellemzők | Veseelégtelenség |
| Fő íz | Csirke |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutyatál mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Nyersrost | 1,5% |
| Durva hamu | 4,4% |
| Fehérjék | 13,9% |
| Zsírtartalom | 20,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.2 kg |
| EAN vonalkód: | 052742918204 |
| Az állat kora: | Felnőttek, Idősebb |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 12 kg |
| Vitaminokat tartalmaz: | C-vitamin, E-vitamin, A-vitamin |
| Egyéb jellemzők: | Veseelégtelenség |
| Fő íz: | Csirke |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Nyersrost: | 1,5% |
| Durva hamu: | 4,4% |
| Fehérjék: | 13,9% |
| Zsírtartalom: | 20,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

