Hill's Prescription Diet j/d kutyatáp 12 kg
Kód: AMABEZKAR3477
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Hill's Prescription Diet j/d kutyatáp 12 kg| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória | Állatorvosi takarmány |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Fő íz | Csirke |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Ízületi támogatás |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 12 kg |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss vízhez való hozzáférést. |
| Nedvességtartalom | 8% |
| Vitaminokat tartalmaz | D-vitamin, C-vitamin, E-vitamin, A-vitamin, L-karnitin, béta-karotin |
| Fehérjék | 18,2% |
| Magnéziumtartalom | 0,15% |
| Durva hamu | 8% |
| Zsírtartalom | 14,9% |
| Foszfor | 0,5% |
| Kalcium | 0,61% |
| Nyersrost | 5,4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12 kg |
| EAN vonalkód: | 052742918303 |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Fő íz: | Csirke |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Ízületi támogatás |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 12 kg |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson hozzáférést friss vízhez. |
| Nedvességtartalom: | 8% |
| Vitaminokat tartalmaz: | D-vitamin, C-vitamin, E-vitamin, A-vitamin, L-karnitin, Béta-karotin |
| Fehérjék: | 18,2% |
| Magnéziumtartalom: | 0,15% |
| Durva hamu: | 8% |
| Zsírtartalom: | 14,9% |
| Foszfor: | 0,5% |
| Kalcium: | 0,61% |
| Nyersrost: | 5,4% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

