HILL'S Prescription Diet Gastrointestinal Biome csirkével – száraz kutyatáp – 10 kg
Kód: DLZHLSKSP0063
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S Prescription Diet Gastrointestinal Biome csirkével – száraz kutyatáp – 10 kg| Az állat speciális igényei | Az emésztőrendszer védelme, a bélflóra stabilizálása, érzékeny gyomor |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 10 kg |
| Szójamentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Laktózmentes | Igen |
| Az állat kora | Idősek, felnőttek |
| Egyéb jellemzők | Emésztés támogatása |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Egészségügyi hatások | Az emésztőrendszer védelme |
| Állattípus | Kutya |
| Takarmány íze | Pulyka, Csirke |
| Gluténmentes | Igen |
| Fő íz | Csirke |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Fajtaméret | Minden méret (2 - 80 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Kalcium | 1,2% |
| Zsírtartalom | 13% |
| Nyersrost | 1,6% |
| Fehérjék | 23% |
| Foszfor | 0,95% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.16 kg |
| EAN vonalkód: | 052742026855 |
| Az állat speciális igényei: | Az emésztőrendszer védelme, A bélflóra stabilizálása, Érzékeny gyomor |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 10 kg |
| Szójamentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Laktózmentes: | Igen |
| Az állat kora: | Idősebb, Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Egészségügyi hatások: | Az emésztőrendszer védelme |
| Állattípus: | KUTYA |
| Takarmány íze: | Törökország, Csirke |
| Gluténmentes: | Igen |
| Fő íz: | Csirke |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Fajtaméret: | Minden méret (2 - 80 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Kalcium: | 1,2% |
| Zsírtartalom: | 13% |
| Nyersrost: | 1,6% |
| Fehérjék: | 23% |
| Foszfor: | 0,95% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

