HILL's Prescription Diet Food Sensitivities z/d - száraz kutyaeledel - 10 kg
Kód: DLPHLSKAS0036
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL's Prescription Diet Food Sensitivities z/d - száraz kutyaeledel - 10 kg| Laktózmentes | Igen |
| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Gluténmentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Egészségügyi hatások | Allergia kezelése, Emésztőrendszer ápolása |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr, Allergiák, Ételérzékenység |
| Kategória | A kutyádnak |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Fajtaméret | Minden fajtának és méretnek (2 - 80 kg) alkalmas |
| Fő íz | Csirke |
| Takarmány íze | Csirke |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Súly | 10 kg |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Érzékeny gyomor, ételallergia |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Állattípus | Kutya |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost | 7,5% |
| Fehérjék | 17,7% |
| Zsírtartalom | 14,5% |
| Durva hamu | 4,8% |
| Nedvességtartalom | 10% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.1 kg |
| EAN vonalkód: | 052742059358 |
| Laktózmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Gluténmentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | Allergia kezelése, Emésztőrendszeri ápolás |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr, Allergia, Ételtúlérzékenység |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas, Minden méret (2 - 80 kg) |
| Fő íz: | Csirke |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Súly: | 10 kg |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Érzékeny gyomor, Ételallergia |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Állattípus: | KUTYA |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost: | 7,5% |
| Fehérjék: | 17,7% |
| Zsírtartalom: | 14,5% |
| Durva hamu: | 4,8% |
| Nedvességtartalom: | 10% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

