HILL'S Prescription Diet Derm Complete Mini Canine - Száraz kutyatáp - 1 kg
Kód: DLZHLSKSP0107
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S Prescription Diet Derm Complete Mini Canine - Száraz kutyatáp - 1 kg| Gluténmentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Takarmány íze | Nincsenek elérhető adatok |
| Cukormentes | Igen |
| Laktózmentes | Igen |
| Egészségügyi hatások | Bőr és szőrzet |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Kutyafajta | Minden kistestű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, a bőr egészségének javítása |
| Állattípus | Kutya |
| Szójamentes | Igen |
| Fajtaméret | Extra kis testű (<4 kg), Kistestű kutyafajták (4-14 kg), Kicsi (5-10 kilogramm), Kistestű 5-10 kg |
| Súly | 1 kg |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Allergia, ételérzékenység |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Az állat kora | Idősek, felnőttek |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fő íz | Csirke |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Fehérjék | 15,6% |
| Nyersrost | 1,2% |
| Durva hamu | 5% |
| Zsírtartalom | 14,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.026 kg |
| EAN vonalkód: | 052742047485 |
| Gluténmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Takarmány íze: | Nincsenek elérhető adatok |
| Cukormentes: | Igen |
| Laktózmentes: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | Bőr és szőrzet |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Kutyafajta: | Minden kistestű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, A bőr egészségének javítása |
| Állattípus: | KUTYA |
| Szójamentes: | Igen |
| Fajtaméret: | Extra kicsi (<4 kg), Kistestű kutyafajták (4-14 kg), Kicsi (5-10 kilogramm), Kistestű 5-10 kg |
| Súly: | 1 kg |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Allergia, Ételtúlérzékenység |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Az állat kora: | Idősebb, Felnőttek |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fő íz: | Csirke |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Fehérjék: | 15,6% |
| Nyersrost: | 1,2% |
| Durva hamu: | 5% |
| Zsírtartalom: | 14,8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

