HAXE vezeték nélküli fogászati öntöző
Kód: NSEHAXUPC0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HAXE vezeték nélküli fogászati öntöző| Akkumulátor kapacitása | 1400mAh |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Hálózati adapter | Igen |
| Fejek száma | 4 fej/fejek |
| Terméktípus | Vezeték nélküli szájöblítő |
| Szín | Fehér, Kék |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Teljesítményszintek száma | 3 |
| Víztartály térfogata | 0,15 liter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Body care devices |
|---|---|
| Súly: | 0.48 kg |
| EAN vonalkód: | 5902696007217 |
| Akkumulátor kapacitása: | 1400mAh |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Fejek száma: | 4 fej/fejek |
| Terméktípus: | Vezeték nélküli szájöblítő |
| Szín: | Fehér, Kék |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Teljesítményszintek száma: | 3 |
| Víztartály térfogata: | 0,15 liter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

