Green Cell PowerPlay Ultra externí baterie Lithium-ion (Li-ion) 26800 mAh Grafit
Kód: LADGCEPOW0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell PowerPlay Ultra externí baterie Lithium-ion (Li-ion) 26800 mAh Grafit| Vstupní proud | 3 A |
| Vstupní napětí | 5,9,12,15,20 V |
| Celkový výstupní výkon | 128 W |
| Prvky ochrany napájení | Přepětí, Přílišné vybití, Přehřívání |
| Výstupní proud portu 3 | 2,4 A |
| Výstupní napětí portu 1 | 3,25 A |
| Výstupní napětí portu 2 | 3 A |
| Výstupní napětí | 5,9,12,15,20,3.3-11 V |
| Barva | Grafit |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
| Počet současně připojených zařízení | 3 |
| Šířka | 186,1 mm |
| Hmotnost | 590,3 g |
| Hloubka | 80,9 mm |
| Výška | 22,6 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Vstupní rozhraní | USB typu C |
| Výstupní port USB A | 2 |
| Počet portů USB typu C | 2 |
| Konektor USB typu C | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Kapacita baterie | 26800 mAh |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Technologie rychlého nabíjení | Quick Charge 3.0 |
| Efektivita | 90% |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS06: Toxic, GHS02: Hořlavý |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| Súly: | 0.81 kg |
| EAN vonalkód: | 5907813965258 |
| Bemeneti áram: | 3 A |
| Bemeneti feszültség: | 5, 9, 12, 15, 20 V |
| Teljes kimeneti teljesítmény: | |
| Áramvédelmi elemek: | Túlfeszültség, Túlzott kisülés, Túlmelegedés |
| 3. port kimeneti árama: | 2,4 A |
| 1. port kimeneti feszültsége: | 3,25 A |
| 2. port kimeneti feszültsége: | 3 A |
| Kimeneti feszültség: | |
| Szín: | Grafit |
| Kompatibilis töltő: | Egyetemes |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma: | 3 |
| Szélesség: | |
| Súly: | |
| Mélység: | 80,9 mm |
| Magasság: | |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Beviteli interfész: | USB Type-C |
| USB A kimeneti port: | 2 |
| USB Type-C portok száma: | 2 |
| USB Type-C csatlakozó: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Gyorstöltési technológia: | Gyorstöltés 3.0 |
| Hatékonyság: | 90% |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS06: Mérgező, GHS02: Tűzveszélyes |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

