Green Cell PBPLGC20P externí baterie Lithium-ion (Li-ion) 20800 mAh Hliník, Černá, Zelená, Světle šedá, Stříbrná
Kód: LADGCEPOW0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell PBPLGC20P externí baterie Lithium-ion (Li-ion) 20800 mAh Hliník, Černá, Zelená, Světle šedá, Stříbrná| Výstupní výkon portu 3 | 18 W |
| Výstupní výkon portu 2 | 18 W |
| Výstupní výkon portu 1 | 65 W |
| Celkový výstupní výkon | 20800 W |
| Počet současně připojených zařízení | 3 |
| Vestavěný displej | Ne |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Barva | Světle šedá, Černá, Hliník, Zelená, Stříbrná |
| Záložní zdroj a expterní nabíječka v jednom | Ano |
| Základní materiál | Hliník |
| Tvar | Obdélník |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
| Hloubka | 80,9 mm |
| Hmotnost | 585 g |
| Šířka | 186,1 mm |
| Výška | 22,6 mm |
| Počet portů USB typu C | 2 |
| Vstupní rozhraní | USB typu C |
| Výstupní port USB A | 1 |
| Konektor USB typ A | Ano |
| Konektor USB typu C | Ano |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| Verze USB Power Delivery až do | 65 W |
| Technologie rychlého nabíjení | Power Delivery |
| Zabudované rádio | Ne |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita baterie | 20800 mAh |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| Súly: | 0.7 kg |
| EAN vonalkód: | 5904326374959 |
| A 3. port kimeneti teljesítménye: | 18 W |
| A 2. port kimeneti teljesítménye: | 18 W |
| 1. port kimeneti teljesítménye: | 65 W |
| Teljes kimeneti teljesítmény: | |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma: | 3 |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Világosszürke, Fekete, Alumínium, Zöld, Ezüst |
| Tartalék áramforrás és külső töltő egyben: | Igen |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Arc: | Téglalap |
| Kompatibilis töltő: | Egyetemes |
| Mélység: | 80,9 mm |
| Súly: | 585 g |
| Szélesség: | |
| Magasság: | |
| USB Type-C portok száma: | 2 |
| Beviteli interfész: | USB Type-C |
| USB A kimeneti port: | 1 |
| USB A típusú csatlakozó: | Igen |
| USB Type-C csatlakozó: | Igen |
| Töltési forrás: | USB |
| Gyors töltés: | Igen |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB tápellátási verzió akár: | 65 W |
| Gyorstöltési technológia: | Energiaellátás |
| Beépített rádió: | Nem |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

