Green Cell PBGC03SW externí baterie Lithium-polymerová (LiPo) 20000 mAh Bílá
Kód: LADGCEPOW0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell PBGC03SW externí baterie Lithium-polymerová (LiPo) 20000 mAh Bílá| Počet současně připojených zařízení | 4 |
| LED indikátory | Stav baterie |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
| Barva | Bílá |
| Oddělitelné napájecí konektory | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Tvar | Obdélník |
| Záložní zdroj a expterní nabíječka v jednom | Ano |
| Hloubka | 72 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hmotnost | 450 g |
| Typ balení | Krabice |
| Počet portů USB typu C | 3 |
| Výstupní port USB A | 1 |
| Vstupní rozhraní | USB typu C |
| Konektor USB typ A | Ano |
| Konektor USB typu C | Ano |
| Kapacita baterie | 20000 mAh |
| Verze USB Power Delivery až do | 18 W |
| Zdroj nabíjení | USB |
| USB Power Delivery | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Technologie rychlého nabíjení | Power Delivery, Quick Charge 1.0, Power Delivery 3.0, Adaptive Fast Charging, Super Fast Charging, Quick Charge 3.0, Quick Charge 2.0, Ultra Charge |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Návod na použití | Ano |
| Dodávané kabely | USB typ A na USB typ C |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Hořlavý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS06: Toxic |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| Súly: | 0.41 kg |
| EAN vonalkód: | 5904326374539 |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma: | 4 |
| LED-jelzők: | Akkumulátor állapota |
| Kompatibilis töltő: | Egyetemes |
| Szín: | Fehér |
| Levehető tápcsatlakozók: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Arc: | Téglalap |
| Tartalék áramforrás és külső töltő egyben: | Igen |
| Mélység: | 72 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Magasság: | 25 mm |
| Súly: | 450 g |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| USB Type-C portok száma: | 3 |
| USB A kimeneti port: | 1 |
| Beviteli interfész: | USB Type-C |
| USB A típusú csatlakozó: | Igen |
| USB Type-C csatlakozó: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 20000mAh |
| USB tápellátási verzió akár: | 18 W |
| Töltési forrás: | USB |
| USB tápellátás: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Gyorstöltési technológia: | Energiaellátás, Gyorstöltés 1.0, Tápellátás 3.0, Adaptív gyorstöltés, Szupergyors töltés, Gyorstöltés 3.0, Gyorstöltés 2.0, Ultra töltés |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Használati utasítás: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB A típusú - USB C típusú |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS02: Tűzveszélyes, GHS09: Környezeti veszélyek, GHS06: Mérgező |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

