Green Cell PBGC02S externí baterie Lithium-polymerová (LiPo) 10000 mAh Černá
Kód: LADGCEPOW0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell PBGC02S externí baterie Lithium-polymerová (LiPo) 10000 mAh Černá| Prvky ochrany napájení | Přílišné vybití, Přehřívání, Přepětí |
| Vstupní napětí | 5,9,12 V |
| Celkový výstupní výkon | 18 W |
| Výstupní napětí | 5,9,12 V |
| Tvar | Obdélník |
| LED indikátory | Ano |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
| Barva | Černá |
| Počet současně připojených zařízení | 3 |
| Hmotnost | 197 g |
| Hloubka | 72 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 14,1 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Výstupní port USB A | 2 |
| Počet konektorů Micro-USB | 1 |
| Vstupní rozhraní | Micro-USB + USB Type-C |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Konektor Micro-USB | Ano |
| Konektor USB typu C | Ano |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Kapacita baterie | 10000 mAh |
| USB Power Delivery | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Technologie rychlého nabíjení | Quick Charge 3.0 |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS02: Hořlavý, GHS06: Toxic |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power banks |
|---|---|
| Súly: | 0.27 kg |
| EAN vonalkód: | 5907813968174 |
| Áramvédelmi elemek: | Túlzott kisülés, Túlmelegedés, Túlfeszültség |
| Bemeneti feszültség: | |
| Teljes kimeneti teljesítmény: | 18 W |
| Kimeneti feszültség: | |
| Arc: | Téglalap |
| LED-jelzők: | Igen |
| Kompatibilis töltő: | Egyetemes |
| Szín: | Fekete |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma: | 3 |
| Súly: | 197 g |
| Mélység: | 72 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Magasság: | |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| USB A kimeneti port: | 2 |
| Micro-USB csatlakozók száma: | 1 |
| Beviteli interfész: | Micro USB + USB Type-C |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| Micro USB csatlakozó: | Igen |
| USB Type-C csatlakozó: | Igen |
| Töltési forrás: | USB |
| Akkumulátor kapacitása: | 10000mAh |
| USB tápellátás: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Gyorstöltési technológia: | Gyorstöltés 3.0 |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS02: Tűzveszélyes, GHS06: Mérgező |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

