Green Cell LE57V2 náhradní díl pro laptop Baterie
Kód: MOBGCEBAT0160
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell LE57V2 náhradní díl pro laptop Baterie| Model | Baterie |
| Kompatibilita značky | Lenovo |
| Barva | Černá |
| Kompatibilita | ThinkPad L450 T440 T450 X240 X250 |
| Kapacita baterie | 4400 mAh |
| Napětí baterie | 10,8 V |
| Počet článků baterie | 6 |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla a otevřeného ohně., Výrobek zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro baterie., Nezkratujte póly baterie, předejděte mechanickému poškození. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebook batteries |
|---|---|
| Súly: | 0.41 kg |
| EAN vonalkód: | 5902719428920 |
| Modell: | Akkumulátor |
| Márkakompatibilitás: | Lenovo |
| Szín: | Fekete |
| Kompatibilitás: | |
| Akkumulátor kapacitása: | 4400mAh |
| Akkumulátor feszültsége: | 10,8 V |
| Akkumulátorcellák száma: | 6 |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Hőforrásoktól és nyílt lángtól távol tárolandó., A terméket a helyi akkumulátor-előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne zárja rövidre az akkumulátor pólusait a mechanikai sérülések elkerülése érdekében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

